Старший викладач катедри української мови взяла участь у науковому семінарі «Діалектологічні зустрічі»

Катедра української мови Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-семінару

2 грудня 2021 року старший викладач катедри української мови Інституту гуманітарних та соціальних наук Мирослава Гнатюк взяла участь у науковому семінарі «Діалектологічні зустрічі» в рамках наукових заходів Інституту української мови НАН України. На непересічній лінгвістичній події-зустрічі на понад 90 науковців із різних куточків України чекала розмова із доктором філологічних наук, професором Тамарою Льоннґрен (м. Тромсьо, Норвегія), яка виголосила доповідь на тему «Біля джерел української фонології: «злочинниця» – мовознавець Олена Курило». Подія тривала упродовж години на платформі Google Meet і завершилася обговоренням певних біографічних моментів відомої ученої Олени Курило, як також її наукового листування з норвезьким професором Олафом Броком.

Директор Інституту української мови професор Павло Гриценко подякував «академікові від України в Норвегії» Тамарі Льоннґрен за її дослідження в галузі україністики й популяризацію України в Норвегії.