Результати відбору наукових конференцій українських переміщених ЗВО для участі в проєкті OPTIMA

Олександр Березко, менеджер проєкту OPTIMA
Результати відбору наукових конференцій для участі в проєкті OPTIMA

З радістю оголошуємо результати першого відбору наукових конференцій українських переміщених закладів вищої освіти для участі в проєкті OPTIMA, який завершився 1 квітня. Командою проєкту було відібрано 14 конференцій різної тематики, основними організаторами яких є 9 переміщених вишів. Оргкомітети цих конференцій отримають допомогу в створенні сучасного сайту для заходу з системою подачі заявок та рецензування, організаційно-технічний супровід, міжнародну підтримку та онлайн-рекламу. За результатами роботи з цими конференціями команда проєкту прийме рішення про оголошення наступного відбору конференцій, адже проєкт було нещодавно офіційно продовжено до 14 січня 2025 року.

Ми щиро вітаємо організаторів відібраних конференцій і з нетерпінням чекаємо на початок нашої співпраці.

Список відібраних конференцій

Бердянський державний педагогічний університет

• V Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Українська мова на порубіжжі XX-XXI сторіччя: мовознавчий та лінгводидактичний аспекти» (початок 10.11.2023)
  • Конференція «Нові педагогічні виміри професійного розвитку майбутніх учителів: сучасні реалії та виклики» (початок 15.11.2023)