Проєкт науковця кафедри ХТПП переміг у конкурсі розробок молодих вчених від Міністерства освіти і науки

Кафедра хімічної технології переробки пластмас
Інститут хімії та хімічних технологій

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1569 від 27.12.2023 року затверджено перелік проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових досліджень та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у закладах вищої освіти та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, які пройшли конкурсний відбір та фінансування яких розпочнеться з 2024 року за рахунок коштів Державного бюджету України.

Серед переможців конкурсу в секції 3 «Нові матеріали та виробничі технології» – проєкт «Високоадгезивні полімер-композитні покриття для захисту військової і цивільної техніки та конструкцій», керівником якого є співробітник кафедри хімічної технології переробки пластмас Інституту хімії та хімічних технологій Львівської політехніки Андрій Масюк.

Колектив кафедри вітає переможця і бажає подальших успіхів!

А загалом, нагадаємо, дев’ять проєктів науковців Університету перемогли в конкурсі й одержали фінансування з Державного бюджету.