Завдяки партнерській ініціативі Нідерландської дослідницької ради (NWO) та Національного фонду досліджень України було організовано конкурс «Конкурсний відбір на додаткові грантові можливості NWO для українських вчених» (NWO Hop-On Call for Researchers Based in Ukraine), який має на меті стимулювання онлайн-участі кваліфікованих дослідників з України у поточних проєктах Нідерландської дослідницької ради та розширення їхньої професійної мережі в нідерландській дослідницькій спільноті. Конкурс передбачає долучення українських учених з їхніми дослідницькими ідеями до суміжних проєктів, що вже перемогли й отримали фінансування Нідерландської дослідницької ради.
Сім дослідників різноманітного наукового спрямування з України отримали таку можливість. Серед переможців – професорка кафедри економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка», доктор економічних наук Тетяна Степура з проєктною ідеєю «Досвід українських трудових мігрантів у Європі – досвід гідної праці?», яка буде реалізовуватися у команді дослідників Гронінгенського університету на чолі з професоркою Lisa Herzog у проєкті «Працююча демократія. Філософія праці для демократичних суспільств».
Як одному з перших переможців, представниці Львівської політехніки було запропоновано висловити свої думки на сайті Нідерландської дослідницької ради.
«Нині, як ніколи, українська наука прагне конструктивної переорієнтації на європейську інтеграцію. Hop-On Call надав можливість налагодити контакти для інституційної допомоги та співпраці. Я впевнена, що моя участь у проєкті зробить значний внесок у розширення українсько-нідерландського наукового співробітництва в довгостроковій перспективі. Більше того, це сприятиме подальшій інтеграції української науки в європейську систему традицій та цінностей. Для мене участь у цьому проєкті означає новий, надихаючий та вищий рівень співпраці, що надає можливості для отримання унікального професійного досвіду та особистого розвитку. Я щиро радію цим прекрасним перспективам!», – зазначила професорка Тетяна Степура.