Представники Львівської політехніки взяли участь у заходах за проєктом Erasmus+ DocHub

Ігор Олексів, кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
група людей

Представники Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у заходах за проєктом Erasmus+ Structuring cooperation in doctoral research, transferrable skills training, and academic writing instruction in Ukraine’s regions (DocHub). Учасниками подій були працівники партнерських інституцій проєкту ДокХаб, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Міністерства освіти і науки України, академічних інститутів НАНУ України.

На заходах Львівську політехніку представляли керівник проєкту в Національному університеті «Львівська політехніка», професор кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Ігор Олексів, керівник відділу моніторингу та забезпечення якості доцент Роман Шуляр, завідувачка відділу докторантури та аспірантури доцентка Олена Мукан, професорка кафедри педагогіки та інноваційної освіти Наталія Мукан, докторантка кафедри ММП Вікторія Харчук та доцентка кафедри іноземних мов Маріанна Гаврилюк, які взяли участь у семінарі та конференції у рамках проєкту з розвитку потенціалу вищої освіти Erasmus + КА2 DocHub.

Так, на семінарі, що відбувався в Інституті вищої освіти 30 вересня 2020 року, політехніки взяли активну участь в обговоренні особливостей імплементації проєкту в партнерських інституціях, зокрема: результати пілотування проєктних курсів для аспірантів, напрямів удосконалення освітньо-наукових навчальних програм третього циклу освіти, результатів опитування аспірантів, проведеного в межах проєкту, особливостей акредитації освітньо-наукових навчальних програм.

Cемінар «Методика проведення і процедури підготовки до акредитації освітньо-наукових програм третього циклу», організований разом із Національним агентством з питань забезпечення якості вищої освіти, відбувався в Докторській школі Національного університету «Києво-Могилянська академія» 1 жовтня 2020 року. В межах семінару професор Ігор Олексів розповів про функції освітньої складової, досвід іноземних PhD-програм, важливість комунікації між аспірантами та користь у наданні більшої свободи докторським школам розповів. Керівник центру забезпечення якості освіти доцент Роман Шуляр поділився досвідом щодо процедури забезпечення якості PhD-програм в Національному університеті «Львівська політехніка», завідувач відділу докторантури та аспірантури Олена Мукан презентувала заходи Львівської політехніки щодо підготовки до акредитації PhD-програм.

У конференції за проєктом, яка відбувалась онлайн 6 жовтня 2020 року, серед учасників були представники Виконавчого агентства EACEA, Національного Еразмус+ Офісу та партнерських інституцій консорціуму DocHub. На цій зустрічі професор Ігор Олексів презентував результати проєкту для Національного університету «Львівська політехніка», зокрема, завдяки проєкту започаткована міжінституційна співпраця учасників проєкту вже поза його межами, 14 аспірантів взяли участь у докторських школах в Університеті Тампере (Фінляндія) та Вільнюському університеті (Республіка Литва), викладачами було розвинуто курси з Academic writing, Career management, Intellectual property та Research project managment. Крім того, докторант Вікторія Харчук презентувала результати пілотування курсу «Career management» та виділила аспекти підготовки, які подобаються апірантам, а також ті, до яких вони мають зауваження. Були також презентовані дисемінаційні заходи й обладнання, закуплене за проєктом.