Політехніка – сьома серед українських вишів у рейтингу World Universities Web Ranking 2019 від компанії 4ICU

За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»
логотип

Оприлюднено World Universities Web Ranking 2019 – рейтинг закладів вищої освіти за популярністю в Інтернеті – за липень 2019 року. Австралійська компанія 4ICU, яка публікує цей рейтинг із 2005 року, оцінювала популярність більше 11 тисяч університетів світу та 171 виш України за популярністю їхніх веб-ресурсів.

Національний університет «Львівська політехніка» посів сьоме місце серед українських вишів і покращив свої позиції порівняно з рейтингом 4ICU за січень 2019 року, піднявшись угору на три пункти.

Топ-10 закладів вищої освіти України

Rank

University

1  National Technical University of Ukraine Kyiv Polytechnic Institute
 2  Taras Shevchenko National University of Kyiv
 3  Sumy State University
 4  Ivan Franko National University of Lviv
 5  National Pedagogical Dragomanov University
 6  Ternopil National Economic University
 7  Lviv Polytechnic National University
 8  National University of Kyiv-Mohyla Academy
 9  National Aviation University
 10  V.I. Vernadsky Crimean Federal University

У рейтингу використано показники цитованості та відвідуваності офіційних веб-представництв університетів. Джерелами інформації є бази даних міжнародного Інтернет-гіганта Google, американської компанії Alexa Internet (дочірня компанія Amazon) та британської компанії Majestic-12.

2019 Ukrainian University Ranking