Львівська політехніка покращила свої позиції у рейтингу World Universities Web Ranking 2019

За матеріалами сайту «ЄвроОсвіта»
фасад головного корпусу Політехніки

Опубліковано оновлену редакцію рейтингу World Universities Web Ranking 2019 станом на січень 2019 року.

Австралійська компанія 4ICU («4 International Colleges & Universities») публікує свій рейтинг з 2005 року, оцінюючи популярність більше 11 тисяч університетів світу і 171 заклад вищої освіти України за популярністю їхніх веб-ресурсів. На думку авторів рейтингу, це допомагає міжнародним студентам, викладачам та науковцям дізнаватися, наскільки певний ЗВО є популярним у тій чи іншій країні.

В рейтингу використовують показники цитованості та відвідуваності офіційних веб-представництв університетів світу. Джерелами інформації є бази даних міжнародного Інтернет-гіганта Google, американської компанії Alexa Internet (дочірня компанія Amazon) та британської компанії Majestic-12.

Національний університет «Львівська політехніка» порівняно з минулорічним рейтингом 4ICU покращив свої позиції на один пункт і ввійшов у десятку найкращих закладів вищої освіти України.

Top-10 Universities in Ukraine 2019 Ukrainian University Ranking

Rank