Політехніка – четверта серед українських університетів в UI GreenMetric World University Ranking 2022

За матеріалами сайту UI GreenMetric
Банер UI GreenMetric

Опубліковано UI GreenMetric World University Ranking 2022 – світовий рейтинг, результати якого відображають зусилля університетів щодо розв’язання проблем сталості та впливу на навколишнє середовище.

Рейтинг враховує загальний благоустрій кампусу, зручність інфраструктури, наявність навчальних курсів екологічної спрямованості, використання енергоефективних технологій, програм переробки сміття та збереження води, зниження викидів вуглекислого газу тощо.

У 2022 році в рейтингуванні взяли участь 1050 університетів із 85 країн, серед яких – 17 українських закладів вищої освіти. Національний університет «Львівська політехніка» посів 399-у позицію у світі й четверту – в Україні.

UI GreenMetric World University Ranking 2022