Анонс онлайн курсу «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості»

Олександр Березко, координатор проєкту Open4UA
Онлайн-курсу про рецензування в епоху відкритої науки

Консорціум проєкту Open4UA разом із партнерами запрошують взяти участь у новому онлайн курсі «Рецензування в епоху відкритої науки: нові виклики та можливості».

Чому варто приєднатися?

У світі, де відкритий доступ до наукових даних і результатів досліджень стає нормою, роль рецензента набуває нового значення. Цей курс допоможе вам:

• зрозуміти концепцію відкритої науки: дізнатися, як вона впливає на процес рецензування та яким чином можна використовувати її принципи для підвищення якості наукових публікацій;
  • опанувати новітні інструменти та методи: ознайомитися з цифровими платформами та інноваційними технологіями, що спрощують процес рецензування та роблять його більш прозорим;
  • розвинути навички рецензування: навчитися давати конструктивний зворотний зв’язок, аналізувати наукові статті та інші матеріали в умовах відкритого доступу;
  • дізнатися про етичні аспекти та виклики: розглянути питання конфіденційності, прозорості та об’єктивності в сучасному науковому середовищі.

Для кого цей курс?

Курс призначений для рецензентів наукових матеріалів (з досвідом і без), редакторів наукових журналів, дослідників, а також усіх, хто прагне покращити свої навички рецензування та бути в курсі сучасних тенденцій у науці.

Що включає курс?

• Інтерактивні вебінари з можливістю ставити питання та отримувати відповіді в режимі реального часу.
  • Практичні завдання та кейси для закріплення отриманих знань.

Коли і як буде проводитися курс?

25 червня 2024 року о 15:00 буде презентовано онлайн-курс, який складається з 2 модулів.

На презентації автори розкажуть про переваги та особливості курсу та будуть проведені перші заняття.

Наступні заняття будуть проводитися у онлайн форматі (платформа zoom) протягом липня 2024 року.

Як зареєструватися?

Щоб зареєструватися на курс, перейдіть за лінком та заповніть реєстраційну форму.

Також, важливо долучитися до навчальної групи у Telegram у якій будуть надаватися практичні вправи від спікерів та розклад занять.

Як отримати сертифікат?

Після успішного завершення курсу та виконання завдань від спікерів можна отримати сертифікат 30 годин (1 кредит ЄКТС).

Яка вартість курсу?

Онлайн курс проводиться безоплатно.

Хто організатор?

Організатори курсу: ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації», Інститут цифровізації освіти НАПН України, ВГО «Інноваційний університет», ГО «Інститут відкритої науки та інновацій», Державний університет «Житомирська політехніка», Рада молодих учених при МОН України.

Приєднуйтесь до нас і будьте частиною спільноти професійних рецензентів, які готові до викликів і використовують можливості відкритої науки!

Якщо у вас виникли питання щодо курсу, будь ласка, зв'яжіться з нами за електронною адресою yulialoshakova5@gmail.com