Найновіше про полімери: колективна монографія Львівської політехніки, кафедри ХТПП і КНУТД

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки монографії

Монографія містить матеріали IV Міжнародної конференції «Передові полімерні матеріали та технології», проведеної 11 жовтня 2022 року в Київському національному університеті технологій та дизайну спільно з Національним університетом «Львівська політехніка». Розглянуто питання створення нових полімерних композиційних матеріалів та технології їх переробки за допомогою екструзії, електроформування, 3D-друку та інших методів; розроблення екологічно орієнтованих технологій та обладнання для виробництва полімерних матеріалів різного призначення, зокрема біорозкладних. Значну увагу приділено створенню нових полімерних композиційних матеріалів, зокрема для охорони навколишнього середовища, з використанням відходів хімічної промисловості.

Монографія буде корисною викладачам, студентам і аспірантам, науковцям і виробничникам, діяльність яких пов’язана із вищезазначеними темами.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки