На кафедрі менеджменту організацій ІНЕМ провели ІІ Міжнародну конференцію «Виклики для туристичного бізнесу в Україні»

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Фото з конференції

15–16 травня 2025 року на кафедрі менеджменту організацій Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» було проведено ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Виклики для туристичного бізнесу в Україні: європейська практика». Захід відбувся у рамках реалізації проєкту European experience in the promotion of heritage and cultural tourism (EEPHCT) програми Erasmus+ Jean Monnet Module.

Метою конференції було обговорення актуальних наукових і практичних питань, що стосуються викликів для туристичного бізнесу в Україні в умовах повномасштабного вторгнення російської федерації та формування пропозицій щодо покращення управління туристичним бізнесом в Україні на основі досвіду європейських країн.

На захід подали свої матеріали понад 130 учасників з різних регіонів України, а також представники з Польщі, Туреччини, США, Угорщини та Італії. Доповіді було презентовано на пленарному та секційних засіданнях. Великий інтерес і жваві дискусії викликали доповіді учасників, зокрема таких науковців, студентів та аспірантів:

  • Олена Басалаєва – старша викладачка, викладачка фундаментальних дисциплін Економіко-гуманітарного фахового коледжу (Житомирська обл., м. Звягель);
  • Світлана Коваль – асистентка кафедри менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Катерина Ярмола – доктор філософії, Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Тарас Гринчук – студент Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;
  • Ярослав Кулаєц – аспірант кафедри менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Олександра Дяченко – студентка Економіко-гуманітарного фахового коледжу (Житомирська обл., м. Звягель);
  • Ілона Іванова – студентка Економіко-гуманітарного фахового коледжу (Житомирська обл., м. Звягель);
  • Кіра Гальченко – студентка Економіко-гуманітарного фахового коледжу (Житомирська обл., м. Звягель).

Участь у конференції взяли також практики – представники організацій культури та сфери туризму:

  • Вікторія Юзва – тревел-блогерка, підприємниця;
  • Марія Супрун – керівниця комунального закладу «Дрогобицький культурно-освітній центр імені Івана Франка» Дрогобицької міської ради (Львівська область, м. Дрогобич).

З актуальними доповідями про сталий розвиток ланцюгів постачань агропродовольчої продукції та роль сталого фінансування в контексті глобальних викликів і післявоєнної відбудови України виступили науковці з університету Великої Греції в Катандзаро (Італія) – професорка Марія Карлотта Ріццуто і наукова співробітниця Євгенія Страно.

За результатами конференції опубліковано збірник тез доповідей, до якого ввійшли наукові напрацювання учасників з різних закладів вищої освіти України та закордону.

Матеріали збірника

Докладніше про EEPHCT:

Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Фото з конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції