Міжнародні виставки інновацій: чергові здобутки студента кафедри систем штучного інтелекту

Кафедра систем штучного інтелекту Львівської політехніки
Сертифікат Михайла Мамчура

Михайло Мамчур, студент першого курсу кафедри систем штучного інтелекту Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки, був учасником Бразильської міжнародної виставки інновацій, а також Хорватсько-Малайзійської міжнародної виставки інновацій, на якій здобув срібло у категорії «Інформаційно-комунікаційні технології».

Науковий керівник студента – Наталя Шаховська, завідувач кафедри систем штучного інтелекту.

Слід зазначити, Михайло вже є переможцем міжнародних заходів Малої академії наук України 2020–2021 навчального року.

Сертифікат Михайла Мамчура Сертифікат Наталії Шаховської Сертифікат Михайла Мамчура Сертифікат Михайла Мамчура Медаль Михайла Мамчура