На урочистій академії з нагоди цієї події були присутні: проректор Львівської політехніки Олег Давидчак, директор ІНЕМ Олег Кузьмін, студентський капелан отець Юрій Остапюк, керівники кафедр, деканату, а також випускники університету кількарічної давності — директор холдингової компанії «Укрбуд» Павло Фіщук, гендиректор заводу мінеральної води «Солуки» Богдан Гачко.
Цього дня було багато вітальних слів та побажань, сподівань, що магістри неодмінно реалізують набуті знання, адже вони — випускники одного з найкращих університетів. Позаяк сьогодні економічні спеціальності доволі перспективні, то молоді фахівці знаходять собі місця праці не лише в Україні, а й за кордоном. Як каже директор Олег Кузьмін, особливо такі перспективи мають ті, хто навчався за програмою подвійних дипломів і разом з українським документом про освіту отримав польський. Однак очільник інституту має надію, що, попрацювавши на закордонних підприємствах, молоді фахівці все ж повернуться з набутим досвідом до України, аби піднімати національну економіку.
— Сьогодні до нас звертаються представники багатьох установ, підприємств із проханням дати їм випускників, а ми не можемо, бо фактично всі магістри нині вже мають хорошу роботу, — наголосив пан Кузьмін.
Випускник ІНЕМ Павло Фіщук закликав шукати свої перспективи насамперед в Україні, аби мати не лише хорошу оплату праці, а й повагу. А Богдан Гачко оптимістично запевнив, що він знає нереалізованих у професійному плані людей, зокрема медиків, однак не знає нереалізованих політехніків.
Студентський капелан о. Юрій, благословляючи магістрів, заохотив їх любити Україну такою, якою вона є, завжди бути усміхненими, адже це ознака, що ми не боїмося труднощів. Він звернувся до магістрів з порадами адмірала Вільяма Макрейна, які той свого часу дав випускникам Техасу.
— Найперше — всі великі мрії, проекти починати з малих кроків, з побутових речей, адже якщо мріємо про велике, не треба опускати маленьке. Друге — ухвалювати важливі рішення не лише розумом, а й великим серцем, тобто будувати і формувати у собі морально-етичні цінності, вміти бачити у команді тих, хто поруч і вміти їх підтримати у важких випробуваннях, адже життя складається не лише з цифр, а й зі стосунків. І третє — не втрачати надії, аби бути мужніми і пережити всі випробування. Цими словами він дав мені як українцеві, християнину, священику орієнтир, куди і як рухатися далі. Тому сподіваюся, що і для вас вони стануть доречними, — сказав на завершення отець Юрій.