Круглий стіл щодо освітніх програм для біженців у вищій освіті в рамках проєкту AGILE за програмою Erasmus+

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Фрагмент афіші заходу

24 березня 2023 року з 17:00 до 19:00 (за Києвом) відбудеться Круглий стіл щодо освітніх програм для біженців у вищій освіті в рамках проєкту AGILE «Стійкість вищої освіти в умовах кризи біженців: зміцнення соціальної інтеграції через розбудову потенціалу, громадянську активність та визнання навичок» за програмою Erasmus+.

Учасники дискусії з різних університетів Європи, в яких є освітні програми для біженців, представлять себе й обговорять шанси та виклики, пов’язані з їхніми пропозиціями. Цей захід має на меті порівняти й обговорити різні відповіді на питання інтеграції новоприбулих студентів у вищу освіту. Ця подія є актуальною через свою злободенність і трансверсальність та є відкритою для широкої громадськості.

Доповідачі:

• Елейн Шмітт Рагніні (Бразилія);
  • Ліна Йонайтіте та Саулюте Юзеленіене (КТУ, Литва);
  • Меліке Унал Гезер та Озлем Ерден Басаран (Туреччина);
  • Симона Завратнік (Університет Любляни);
  • Софі Вок’є (UP8, Франція);
  • Тетяна Фрідріх (Бразилія).

Форма проведення заходу – онлайн на платформі Zoom.