Кафедра цивільного права та процесу організувала брейн-ринг «Актуальні питання цивільного права та процесу»

Кафедра цивільного права та процесу Львівської політехніки
Фото із заходу

27 квітня 2023 року в Студентському просторі Національного університету «Львівська політехніка» відбувся брейн-ринг «Актуальні питання цивільного права та процесу». Організатором заходу була кафедра цивільного права та процесу Інституту права, психології та інноваційної освіти.

У заході взяли участь команди, у складі яких були студенти ІІ та IІІ курсів ІППО. Учасники мали змогу продемонструвати свої знання цивільного законодавства, судової практики, ораторські здібності, навики вирішення практичних завдань.

Підсумки брейн-рингу «Актуальні питання цивільного права та процесу»:

• І місце – команда Civil defenders (наставник – старша викладачка кафедри ЦПП Христина Маркович);
  • ІІ місце – команда «Медіатори» (наставник – доцентка кафедри ЦПП, д.ю.н., доцент Вікторія Чорнописька);
  • ІІІ місце – команди «Казуїсти» та Litteris et artibus (наставник – старша викладачка кафедри ЦПП к.ю.н. Наталія Зільник).
Фото із заходу Фото із заходу