Доцентка кафедри туризму ІСТР успішно завершила програму з вивчення кримськотатарської мови

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-заняття

Доцентка кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Мар’яна Сеньків успішно завершила сертифікатну програму (3 ECTS / 90 годин) «Кримськотатарська мова. Початковий рівень» Інституту релігії та суспільства Українського католицького університету.

З 20 вересня до 27 грудня 2023 року учасники програми щотижня брали участь в онлайн-заняттях під керівництвом і за методикою відомої в Україні філологині та викладачки кримськотатарської мови Мамуре Чабанової. Кожне заняття складалося з лекційної та практичної частини, а наприкінці курсу відбулось тестування.

Найактивніші учасники програми отримали сертифікати та книгу Мирослава Мариновича «Всесвіт за колючим дротом».

Анонс наступного курсу вивчення кримськотатарської мови буде наприкінці січня цього року.

Скріншот з онлайн-заняття Сертифікат