Доцентка кафедри туризму ІСТР долучилась до розроблення міжнародного курсу про сталий туризм

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-курсу

Доцентка кафедри туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки Мар’яна Сеньків долучилась до створення міжнародного курсу «Сталий туризм у регіоні Балтійського моря», доступного англійською мовою на платформі Балтійської університетської програми. Курс є безкоштовним для всіх зацікавлених у тематиці сталого туризму та складається з чотирьох модулів:

1. Вступ до сталого туризму
  2. Аспекти сталого туризму
  3. Стале просторове планування туристичних дестинацій
  4. Приклади з місць

Мар’яна Сеньків зробила внесок у четвертий модуль, розробивши відеолекцію і тестові завдання до теми «Доступний туризм – сталий розвиток і досвід ЄС».

Курс, зміст якого становить близько 5 ECTS, є результатом регіонального співробітництва між дослідниками з регіону Балтійського моря, зокрема зі Швеції, Фінляндії, України та Польщі.

Скріншот з онлайн-курсу Скріншот з онлайн-курсу