«Час працювати» – нові можливості для студентів: завершився перший загальноукраїнський кар’єрний онлайн-захід

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка до матеріалу

Упродовж минулого тижня, 7–11 листопада 2022 року, у Львівській політехніці проходив Перший загальноукраїнський міжуніверситетський кар’єрний онлайн-захід «Час працювати».

Свої зусилля для організування і проведення цієї масштабної події об’єднали кар’єрні центри 10 провідних університетів України:

• Національний університет «Львівська політехніка» (відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом);
  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  • Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  • Національний університет «Києво-Могилянська академія»;
  • Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана;
  • Державний торговельно-економічний університет;
  • Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна;
  • Львівський національний університет імені Івана Франка;
  • Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького;
  • Університет економіки та права «КРОК».

На урочистому відкритті заходу презентовано відеозвернення представників керівництва університетів. Львівську політехніку представив проректор з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Роман Корж.

Учасниками кар’єрного онлайн-заходу «Час працювати» стали компанії-роботодавці: SoftServe, Genesis, EY, Дарниця, lifecell, КМ Партнери, Yalantis, BNY Mellon, Ajax Systems, ZONE3000, MobiDev, Транс-Сервіс, English Prime, Infineon, Ензим, Teamvoy, Подорожник, Solid Software, Ґудвеллі , Renesas Electronics, Аppflame, Logity, Boosta, Deloitte, Sigma Software, НБУ, EPAM, T.B. Fruit, Clarity Ukraine, Прогрестех, Новий Стиль, Фармак, БО БФ «Восток SOS», AMC Bridge, Барком, Distributed Lab.

Захід відвідали понад 1500 студентів і випускників Львівської політехніки та викладачі кафедр, відповідальні за працевлаштування й організування практики. Програма заходу включала роботу онлайн у двох паралельних потоках щодня: спочатку на воркшопах, а потім – на HR-сесії. Під час заходу проведено 50 воркшопів, майстер-класів і тренінгів, презентовано понад 60 актуальних вакансій різних напрямків.

Теми тренінгів і воркшопів були надзвичайно актуальними й викликали активне зацікавлення в учасників кар’єрного заходу:

• Renesas Electronics: Як легко створити мікросхему з власним функціоналом;
  • ZONE3000: ІТ не для ІТ фахівців;
  • Genesis: Як продукту заробляти гроші за допомогою реклами?;
  • MobiDev: Introduction to Animation in Jetpack Compose
  • English Prime: Як викладати англійську ефективно за методикою «English Prime»
  • SoftServe: Хмарні технології – новий тренд сьогодення. Чому варто вивчати клауди вже зараз?
  • Deloitte: Як не перетворити інвентаризацію на…крінж?
  • appflame: DevOps – які знання та скіли потрібні та як їх отримати?
  • Logity: Як збудувати кар’єру в логістиці. Поради від LOGITY
  • Boosta BRIGHT: тренінг креативності
  • Sigma Software: Лідерство та мотивація у студентських ком’юніті
  • Yalantis: Тренінг для майбутніх бізнес аналітиків «Product Vision або як «розпакувати» слона»
  • Національний банк України: Бізнес гра з ефективної взаємодії «Іду на Ви»
  • EY Ukraine: Оцінка вартості непублічної компанії ринковим підходом.
  • Distributed Lab: Все про Solidity: Що таке смарт-контракти та як вони змінюють світ?
  • EPAM: Емоції і стрес/Зберігаємо спокій і продовжуємо працювати
    Clarity Ukraine: Чому Business Central підкорює світ
  • lifecell: Як обирати першу постійну роботу і чому телеком – більш ніж IT
  • Infineon: Дослідження та розробка вбудованих систем.
  • Прогрестех: Вдихнути у лінію життя

Записи вебінарів поширено в Телеграм-каналі «Студія кар’єри ВПЗВ» для перегляду студентами.

Заключним етапом став день презентацій університетів представникам компаній-роботодавців про можливості й необхідність співпраці освіти і бізнесу.

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки створив електронний каталог-презентацію учасників кар’єрного заходу, у якому подано інформацію про діяльність компаній, актуальні вакансії, контакти відповідальних за підбір персоналу, можливість працевлаштування, стажування та проходження практики. Електронний каталог-презентація поширено серед учасників заходу як рекламно-інформаційний матеріал, розіслано відповідальним на кафедрах за проходження практики та працевлаштування випускників, а також розміщено на сайті Університету й у соцмережах.

Такі заходи є майданчиком взаємодії між роботодавцями та пошукачами роботи й дають змогу ближче ознайомитися з діяльністю компаній, дізнатись про відкриті вакансії та можливості кар’єрного розвитку потенційним працівникам, а компанії таким чином популяризують бренд роботодавця та мають можливість підібрати працівників на відкриті позиції або створити кадровий резерв.

Інформацію про Перший загальноукраїнський міжуніверситетський кар’єрний онлайн-захід «Час працювати» висвітлювали у засобах масової інформації та соціальних мережах, що важливо для підвищення іміджу Університету й залучення абітурієнтів до вступу саме до Львівської політехніки.