Інші програми ЄС з наукових досліджень та інновацій

EUREKA

«EUREKA» – європейська платформа для міжнародного співробітництва в сфері інновацій, спрямована на підтримку конкурентоспроможних на світовому ринку досліджень і розробок (R&D) за напрямами: inf – інформаційні технології; com – зв'язок; ene - енергетика; bio – медицина та біотехнології; tra – транспорт; mat – нові матеріали; rob – роботи та промислова автоматизація; las – лазери; env – екологія.

Аби розпочати проект в «EUREKA» необхідно:

  1. Обрати тип проекту (мережевий проект «EUREKA», кластерний проект «EUREKA», «парасольковий» проект «EUREKA», EUROSTARS).
  2. Знайти партнерів (самостійно, використовуючи веб-ресурс http://www.eurekanetwork.org/companies-looking-partners або за допомогою національного координатора країни:координатором проектів «EUREKA» від України є Харіна Олена Олегівна;  контакти: (044) 287 82 17; olena.kharina@gmail.comkharina@mon.gov.ua).
  3. Заповнити форму заявки на участь: http://www.eurekanetwork.org/propose-project-idea.

Докладніше: http://www.eurekanetwork.org/

 

COSME

Програма «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу (МСП)» (COSME) – програма Європейського Союзу, яка спрямована на підтримку малих та середніх підприємств за напрямами:

  1. Покращення доступу МСП до користування власними коштами та позиками.
  2. Покращення умов доступу МСП на ринки.
  3. Покращення умов для конкурентоспроможності підприємств ЄС.
  4. Розвиток підприємницької діяльності та формування культури ведення бізнесу.

Бюджет програми – 2,3 млрд.євро.

Докладніше про програму: http://ec.europa.eu/growth/smes/cosme/

Оновлено 2 роки 6 місяців тому