Партнери кафедри

ТОВ «МАСТЕР: СТРІМ»

Співпраця в межах угоди (№ МВ-EDU217 від 04.01.2021 р.), що спрямована на об’єднання зусиль в навчанні і поширенні в Львівській політехніці інформації про українські інноваційні IT рішення і розробки, а також покращення якості викладання, підвищення рівня науково-методичного забезпечення освітнього процесу, удосконалення системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів шляхом застосування в своїй методичній та освітній діяльності комп’ютерної програми-платформи MASTER.

Угодою передбачено на базі кафедри створення «Сертифікованого центру навчання». Студенти кафедри першого (бакалаврського) рівня вищої освіти будуть знайомитися з можливостями імплементації в управлінську практику ІТ-рішень, що реалізовані в програмних продуктах «MASTER: Бухгалтерія» та «MASTER: Зарплата і кадри». Крім того, викладачі та студенти матимуть доступ до навчального онлайн-центру MASTER, де розміщені методичні матеріали, вебінари, відео-курси тощо.

Львівський міський центр зайнятості

Співпраця в межах угоди (№ 68-102-134 від 13.03.2019 р.), що спрямована на задоволення потреб підготовки висококваліфікованих фахівців у сфері кадрового забезпечення, а також створення передумов для:

  1. Обміну інформацією про ринок праці.
  2. Організування стажування та практики студентів.
  3. Підвищення кваліфікації викладачів.
Оновлено 3 місяці тому