Курси англійської мови

Курси англійської мови проводяться на усіх мовних рівнях. Тривалість курсу кожного рівня становить 60 академічних годин, а заняття відбуваються двічі на тиждень по 1,5-2 години. Заняття проходять переважно у вечірній час (16:00, 18:00), проте ми з радістю організуємо групу у зручні для Вас години.

Також готуємо до складання ЗНО з англійської мови для вступу на освітні рівні бакалавра і магістра.

Рівень

Опис курсу та компетенції

Програма курсу

А0/А1 – Beginner

Початковий рівень оволодіння мовою. На початку курсу слухач не вміє читати, писати, не має словникового запасу або він незначний.

Після завершення курсу слухач знає алфавіт, вміє зі слуху записувати слова, розуміє носіїв мови, коли вони спілкуються на повсякденну тематику, сам може підтримувати цю тему (відрекомендуватись чи представити співбесідника, розповідати про своє найближче оточення та деякі життєві події, знайти дорогу у місті, зробити покупки у супермаркеті).

 

A1/A2 – Elementary

Після завершення курсу слухач може висловлюватись у простих побутових ситуація, таких як розповідь про себе та сім’ю, власну біографію, здійснювати покупки, повідомляти про власні базові потреби, розуміти телепередачі із повільним та чітким звуковим рядом.

 

A2/B1 – Pre-Intermediate

Після завершення курсу слухач може спілкуватись у більшості ситуацій, що виникають у подорожах (бронювання номеру, замовлення столика у ресторані, комунікація із персоналом закладів, прохання про допомогу). Слухач також може описувати абстрактні поняття – мрії, думки, хвилювання. Під час перегляду фільмів у деяких випадках буде необхідно звертатись до субтитрів чи словника.

 

B1/B2 – Intermediate

Слухач здатен зрозуміти суть складного тексту, підтримувати змістовну розмову, аргументувати свою точку зору, спілкуватись про абстрактні поняття, обговорювати політику та економіку. Фільми та телепрограми розуміє без субтитрів з рідкісним звертанням до словника, пише ділові листи, може висловлювати власну думку навіть у незнайомих ситуацій за винятком професійної лексики.

 

B2/C1 – Upper-Intermadiate

Вільне і спонтанне спілкування на будь-яку тематику у побутовій, професійній та науковій сфері, розуміння прихованих змістів сказаного, гри слів та ситуативних жартів. Написання чітких, аргументованих та детальних текстів.

 

C1/C2 - Advanced

Професійне володіння мовою.

 

 

Викладачі:

Записатися на курси
Пройти онлайн тестування (англійська)

Записатися на Speaking Club

 

Оновлено 2 роки 1 місяць тому