Курси польської мови

Курси польської мови проходять на початковому та середньому рівнях із тривалістю 60 або 100 академічних годин. Курс тривалістю 60 академічних годин зосереджений на освоєнні комунікативних навичок, тоді як курс тривалістю 100 академічних годин передбачає поглиблене вивчення мови.

Саме зі 100 академічних годин складається кожен курс підготовки слухачів до вступу в університети Польщі! Оскільки більшість вищих навчальних закладів Польщі вимагає від абітурієнтів володіння польською мовою на рівні В1 – це найпопулярніший курс підготовки. Його тривалість – 200 академічних годин.

Рівень

Опис курсу та компетенції

Програма курсу

А0/А1 – Początkujący

Курс розрахований на осіб, які вивчають мову «з нуля». Після завершення курсу слухач розуміє і може застосовувати прості речення для вираження конкретних щоденних потреб (здійснювати покупки у супермаркеті, запитувати про дорогу, комунікувати у ресторані, готелі, у поліклініці), говорити про минулий досвід і планувати, описувати зацікавлення, вести просто розмову, з умовою, що співрозмовник говорить повільно і виразно. Слухач розуміє і застосовує основні правила орфографії. Пише вітальні листівки, запрошення, привітання.

 

A1/A2 – Podstawowy

Після завершення курсу слухач розуміє і спілкується щодо найбільш істотних повсякденних тем, таких як основна інформація про нього та співрозмовника, родина, покупки, оточення, праця; може вирішувати справи, пов’язані із найбільш важливими потребами щоденного життя.

 

A2/B1 – Średnio zaawansowany

Після завершення курсу слухач розуміє основну інформацію, що міститься у зрозумілих, чітких, стандартних висловлюваннях, що стосуються знайомих ситуацій та типових ситуаціях у школі, університеті, праці, вільного часу. Може обґрунтовувати свої висловлювання, частково обговорювати абстрактні поняття.

 

B1/B2 – Ponad średnio zaawansowany

Слухач, після завершення курсу, розуміє головні ідеї складних текстів конкретної та абстрактної тематики; розуміє та веде дискусії, в ході яких застосовує спеціальну професійну лексику; може більш-менш вільно спілкуватись із носієм мови; творить письмові тексти ширшого тематичного складу.

 

 

Викладачі:

 

Записатися на курси
Пройти онлайн тестування (польська)

Записатися на Speaking Club

 

Оновлено 2 роки 1 місяць тому