Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» та постанови Головного державного санітарного лікаря України від 30 липня 2020року № 42 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)» та Наказу ректора Національного університету «Львівська політехніка» від 20 серпня 2020 року № 403-1-10 «Про проведення навчальних занять для студентів у осінньому семестрі 2020/2021 н.р.» навчальні заняття в осінньому семестрі 2020/2021 н.р. будуть проводитись з дотриманням протиепідемічних обмежень, залежно від епідемічної ситуації, а саме:

  • при встановленому рівні епідемічної небезпеки «зелений» або «жовтий» — всі заняття проводитимуться у визначених аудиторіях навчальних корпусів університету;
  • при встановленому рівні епідемічної небезпеки «помаранчевий» практичні та лабораторні заняття проводитимуться у визначених аудиторіях навчальних корпусів університету, лекційні заняття провести онлайн у формі «відеоконференцій», якщо навчальну дисципліну вивчає тільки одна група студентів допускається проведення лекційних занять у визначених аудиторіях навчальних корпусів університету;
  • при встановленому рівні епідемічної небезпеки «червоний» — всі заняття проводитимуться у формі відео конференцій.

Навчальні заняття розпочнуться:

  • для студентів бакалаврського рівня — з 28.09.2020 року;
  • для студентів магістерського рівня — з 01.10.2020 року.

Вимоги до перебування іноземців в університеті в умовах карантину:

  1. Іноземцям, та особам без громадянства дозволяється приїздити в університет у відрядження за умови наявності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією – партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні.
  2. Така вимога не стосується іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України. Також це не стосується працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей, і військовослужбовців збройних сил держав-членів НАТО.
  3. Особи, які прибувають з держави або є громадянами держав із значним поширенням COVID-19, обов’язково підлягають самоізоляції. Вони зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток «Дій вдома», а у разі неможливості його застосування – вибути на обсервацію.
  4. Самоізоляція, обсервація особи, яка прибула з держави або є громадянином держави із значним поширенням COVID-19, припиняється у разі одержання нею негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, який проведено після перетину державного кордону або не пізніше ніж за 48 годин до перетину.
  5. Якщо у особи, яка прибула із закордону під час відрядження проявляються симптоми ГРЗ – кашель, температура тіла підвищується до 37,1 °С і більше, він повинен припинити роботу, повідомити про це особі, яка відповідальна за його перебування в університеті та прямувати до місця проживання. Перед звернення в медичний заклад про випадок занедужання проінформувати страхову компанію і виконувати її рекомендації.
Оновлено 8 місяців 2 тижні тому