Про переведення студентів на онлайн-навчання

У зв’язку із різким збільшенням кількості виявленням випадків захворювання студентів на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, значною кількістю академічних груп, студенти яких перебувають на самоізоляції, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, та рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13 жовтня 2021 року (протокол №39) про посилення протиепідемічних заходів із запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, починаючи із 18 жовтня по 31 жовтня 2021 року, навчальні заняття для студентів університету будуть відбуватися онлайн у формі відеоконференцій відповідно до затвердженого розкладу.

Вимоги до перебування іноземців в університеті в умовах карантину:

  1. Іноземцям, та особам без громадянства дозволяється приїздити в університет у відрядження за умови наявності поліса (свідоцтва, сертифіката) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією – партнером на території України (асистанс), та покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні.
  2. Така вимога не стосується іноземців, осіб без громадянства, які постійно проживають на території України. Також це не стосується працівників дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей, і військовослужбовців збройних сил держав-членів НАТО.
  3. Особи, які прибувають з держави або є громадянами держав із значним поширенням COVID-19, обов’язково підлягають самоізоляції. Вони зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток «Дій вдома», а у разі неможливості його застосування – вибути на обсервацію.
  4. Самоізоляція, обсервація особи, яка прибула з держави або є громадянином держави із значним поширенням COVID-19, припиняється у разі одержання нею негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, який проведено після перетину державного кордону або не пізніше ніж за 48 годин до перетину.
  5. Якщо у особи, яка прибула із закордону під час відрядження проявляються симптоми ГРЗ – кашель, температура тіла підвищується до 37,1 °С і більше, він повинен припинити роботу, повідомити про це особі, яка відповідальна за його перебування в університеті та прямувати до місця проживання. Перед звернення в медичний заклад про випадок занедужання проінформувати страхову компанію і виконувати її рекомендації.
Оновлено 1 рік 3 місяці тому