Інформація вступнику

ДОРОГІ   ВСТУПНИКИ!

Чекаємо Вас на кафедрі "Інформаційно-вимірювальні технології".

 

Обирайте спеціальність 

175 «Інформаційно-вимірювальні технології»

за такими освітніми програмами:

  • Інформаційно-вимірювальні технології у робототехніці,
  • Якість, стандартизація та сертифікація

Відео-представлення:
inViTe RoBoToTeX-2023 спец.175 «Інформаційно - Вимірювальні Технології»

 

Навчаючись у нас, студенти проходять практику в провідних компаніях і підприємствах України та в університетах Німеччини, Польщі, Франції.

Успішних студентів скеровують на навчання за інтегрованими програмами у Технічний університет м. Ільменау (Німеччина), де після закінчення навчання студенти отримують два дипломи - українського та німецького зразка.

Наші випускники працюють на відповідальних посадах у престижних компаніях, зокрема: Hewlett-Packard,  Infineon Technologies AG, SiemensToyota, SoftServe, Cypress, N-iX, GlobalLogic, Leoni, Nestle, Ензим, Оліяр, Техноваги, Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, Львівстандартметрологія, Bureau Veritas  та ін.

В рамках програми академічної мобільності (Польща, Німеччина, Франція...) кафедра здійснює обмін викладачами та студентами, бере активну участь у міжнародних проектах. 

Підвищення наукової кваліфікації кадрів забезпечується наявною на кафедрі аспірантурою та докторантурою.

Підготовку студентів проводить висококваліфікований професорсько-викладацький колектив кафедри в складі 13 професорів докторів наук та 

9 доцентів кандидатів наук, більшість з яких, пройшли стажування на провідних фірмах та в університетах західної Європи.

 

Освітні програми:

Інформаційно-вимірювальні технології у робототехніці

Навчаючись за освітньою програмою «Інформаційно-вимірювальні технології у робототехніці», розробленій разом з Львівським IT Кластером, Ви набуваєте такі необхідні для подальшого професійного та кар'єрного росту фахові компетентності

  • Здатність володіння основами об’єктно-орієнтованого програмування, метрологічної перевірки та тестування програмного забезпечення вимірювальних каналів в робототехніці;
  • Наявність базових знань про кіберфізичні системи, пристроїв «Інтернету речей», їх функціонування та специфіку віддаленого доступу, захисту, включаючи перевірку безпечності і можливості несанкціонованого доступу;
  • Здатність застосовувати на практиці основні принципи побудови інформаційно-вимірювальних комплексів та систем в робототехніці.

Метою цієї освітньої програми є підготовка спеціаліста, який зможе працювати за такими напрямами: розробляти, програмувати та керувати роботами, вбудованими пристроями та комп’ютеризованими системами.

Окрім загальних дисциплін з інформатики та електроніки, як от: основи програмування, цифрової схемотехніки, робототехніки та теорії керування, сенсорних та вимірювальних технологій, наші студенти вивчають Web-технології (Java, Python), розробляють мобільне програмне забезпечення (платформа Android), вчаться програмувати мікроконтролери (C/C++), проектувати комп’ютеризовані та роботизовані системи (роботи, дрони, інтелектуальні сенсори і розумні будинки).

Унікальністю цієї освітньої програми та однією з найістотніших її переваг, в порівнянні з традиційними ІТ - спеціальностями є тісне поєднання досвіду роботи з програмною та апаратною частинами, що дає змогу нашим випускниками успішно працювати в компаніях, які: розробляють програмне та апаратне забезпечення для засобів робототехніки, вбудованих систем, автомобілів, розумних будинків, мобільних пристроїв та смартфонів.

 

Якість, стандартизація та сертифікація

В результаті навчання на освітній програмі «Якість, стандартизація та сертифікація» наші випускники опанують новітню інформацію про те, як контролювати та оцінювати рівень якості продукції та послуг, як захищають права споживачів в Україні, Європі, у світі, як проводити аудит якості, які стандарти використовуються в процесі виробництва різних видів продукції. Здобувачів вищої освіти навчать, які системи управління запроваджують в міжнародних та українських компаніях. Як впроваджувати та сертифікувати продукцію та послуги, системи управління якістю, системи управління безпечністю харчових продуктів, системи екологічного управління, системи управління безпекою та гігієною праці та інші міжнародні системи управління, відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO.

В процесі навчання наші випускники набувають відповідні фахові компетентності:

  • Здатність проводити технічні і спеціальні заходи для встановлення фактів порушень прав споживачів та показників безпечності продукції щодо здоров’я, майна споживачів, довкілля і державних інтересів.
  • Розробляти і впроваджувати нормативні і нормативно-правові документи, а також необхідні методики в різних сферах господарювання, здійснювати контроль за їх дотриманням та нормоконтроль технічної документації.
  • Забезпечувати процеси сертифікації продукції, послуг та персоналу, акредитації органів сертифікації, випробувальних і калібрувальних лабораторій органів з оцінювання відповідності.

Вивчаючи професійно орієнтовані дисципліни, студенти, що навчаються за цією освітньою програмою, набувають знань, що дають їм можливість: 

працювати за такими напрямами: розроблення нормативної документації для потреб технічного регулювання та сертифікації; управління процесами вимірювань, контролю, досліджень, випробувань, сертифікації продукції, процесів та послуг; застосування методів кількісного та якісного аналізу небезпечних та шкідливих чинників; розроблення методів вимірювань, випробувань і контролю якості продукції, методичного та технічного забезпечення процесів аналізу, випробувань і контролю з урахуванням економічних, правових та інших вимог щодо названих вище видів діяльності, що враховують специфіку окремих підприємств.

Наші випускники підготовані для науково-дослідної діяльності в: 

галузі розроблення: методів та засобів забезпечення і контролю якості продукції, її стандартизації і сертифікації; адміністративної та аудиторської діяльності в державних установах, педагогічної діяльності в сфері якості, стандартизації та сертифікації в навчальних закладах вищої освіти; господарської діяльності в установах, закладах і підприємствах, що займаються питаннями контролю та забезпечення якості.

Знання, отримані випускниками, дають їм змогу виконувати функції і вирішувати завдання, пов’язані, зокрема, з:

розробленням та впровадженням: нових методів вимірювань, випробувань і контролю; методик метрологічної атестації; методик аналізу причин виникнення браку і розробленням заходів з покращання якості продукції; систем управління якістю; методик організації виробництва згідно з міжнародними стандартами.

Випускники мають змогу працевлаштування, зокрема, на:

підприємствах та в компаніях: територіальних органів і служб контролю якості, стандартизації, сертифікації, на підприємствах і в організаціях багатьох галузей, зокрема у банківських і комерційних структурах; IT компаніях; службах митного контролю; податкової поліції, тощо.

 

Серед переваг наших освітніх програм  слід відзначити: 

  • Сучасні методи навчання (он-лайн курси, практика в провідних компаніях, залучення стейкхолдерів та закордонних лекторів до  проведення навчальних занять)
  • Часткове навчання англійською мовою
  • Академічна мобільність студентів

 

Ласкаво просимо!

 

-----------------

Етапи вступної кампанії (Денна та заочна форми навчання)

Реєстрація електронних кабінетів та завантаження документів

з 01 липня

Реєстрація заяв вступників

з 19 липня – до 18.00 31 липня

Термін оприлюднення рейтингового списку з наданням рекомендацій до зарахування

на бюджет – не пізніше 05 серпня,

на комерцію - не раніше 09 серпня

Терміни виконання вимог до зарахування

на бюджет –08 серпня,

на комерцію - 16 серпня

Терміни зарахування вступників

на бюджет –10 серпня,

на комерцію - 18 серпня

Переведення на місця державного замовлення

не пізніше 18 серпня

Вступники за кошти фізичних та юридичних осіб матимуть можливість подати свої заяви та вступити на навчання по додатковому набору в період з 04 вересня по 29 вересня.

 

Документи на навчання

  • за  спеціальністю 175 «Інформаційно-вимірювальні технології»

подаються у 608 кімнату 5-ого навчального корпусу
за адресою м. Львів вул. С.Бандери 28а (шостий поверх)

 

ДОКУМЕНТИ для ВСТУПУ:

  1. Пред’явити оригінал ID-картки і подати 2 копії ID-картки, ЗНАТИ свій поштовий індекс.
  2. Пред’явити оригінал ідентифікаційного коду і подати 2 копії.
  3. Подати оригінал атестату, додатку до нього та по 2 копії.
  4.  Подати сертифікат ЗНО, інформаційну картку результатів НМТ/сертифіката ЗНО.
  5. Подати мотиваційний лист.
  6. Чотири фотокартки 3×4 см (підписані прізвище та ініціали ззаду кожного фото (по діагоналі))
  7. Пред’явити оригінал приписного свідоцтва та подати копію (для хлопців).
  8. Подати мотиваційний лист (вимоги, особливості та рекомендації до написання та оцінювання мотиваційного листа).

Для неповнолітніх (до 18 років):

  • Пред’явити копію паспорта і ідентифікаційного коду одного із батьків чи опікуна та ЗНАТИ адресу реєстрації (проживання) і поштовий індекс.

*За наявності:

  • копії грамот перемог на Українських олімпіадах;
  • довідку про місцезнаходження оригіналів (якщо абітурієнт навчається на бюджеті в іншому виші);
  • ЗАВІРЕНІ копії про пільги.
Спеціальність "Робототехніка" у Національному університеті "Львівська політехніка"
Приєднані файли
Оновлено 1 рік 8 місяців тому