Освітні програми спільно з Львівським ІТ-кластером

Бакалаврська програма “Робототехніка” викладається на кафедрі Інформаційно-вимірювальних технологій Львівської політехніки. Навчальна програма розроблена у співпраці кафедри з компаніями SoftServe, RENESAS,  PLVision, Shadow Robot, Infineon Technologies і Sciforce Solutions.

Однією з найістотніших переваг спеціальності є тісне поєднання досвіду роботи з програмною та апаратною частинами. Випускники програми мають знання з основ програмування, цифрової схемотехніки, робототехніки та теорії керування, сенсорних та вимірювальних технологій. Також під час навчання студенти працюють з Web-технологіями (Java, Python), розробляють мобільне програмне забезпечення , вчаться програмувати мікроконтролери (C/C++), проєктувати комп’ютеризовані та роботизовані системи. Код спеціальності – 152. Метрологія та інформаційно-обчислювальна техніка.

Детальніше на сайті програми.

Оновлено 1 місяць тому