Колегія та профбюро студентів Інституту архітектури та дизайну

Голова Колегії та профбюро студентів: Петришин Роксолана
Заступник голови: Попучко Анна
Заступник голови: Селіванова Єлизавета

Tik Tok: Колегія та профбюро ІАРД

Про Колегію та профбюро студентів ІАРД:

У нас є 4 відділи, завдяки яким робота йде ефективніше, а саме:

1. Інформаційний відділ;
  2. Спонсорський;
  3. Операційний;
  4. Спортивний відділ;

Колегія та профбюро студентів ІАРД надає допомогу студентам під час навчання та неформальної освіти, захищає права студентів, дає можливість створювати індивідуальні проекти та поширювати їх за допомогою всього інституту та не тільки. Ми забезпечуємо студентам участь у всіх можливих івентах, конкурсах, вечірках, аукціонах, фестивалях, що дозволяє розвиватися у різних сферах діяльності університету.

Ми беремо участь та проводимо такі заходи як:

• лекції з відомими людьми;
  • тематичні вечірки;
  • інста пікніки;
  • проведення та взяття участі в різноманітних спортивних змаганнях;
  • аукціони, з можливістю продажі своїх виробів;
  • створення різноманітних івентів;
  • а також участь у двох найголовніших і найбільших подіях року - це фестиваль гумору «Осінь політехніки» та фестиваль творчості «Весна політехніки».

Зазначимо, що наша команда спільно з ІКНІ та ІТРЕ перемогла на фестивалі “Весна політехніки” 2023 року та виграла кубок!

Стань учасником колегії та профбюро студентів ІАРД для того, щоб:

• знайомитися з новими людьми;
  • спробувати себе у різних сферах діяльності;
  • допомагати іншим студентам;
  • виставляти свої творчі роботи на виставках;
  • запам’ятати свої студентські роки назавжди.

Наша команда для нас всіх  це сім’я, тому ми завжди готові прийняти нових людей та показати їм усі можливості. Розкрий себе у різних сферах студентської діяльності для майбутнього разом з Колегією та профбюро студентів ІАРД!

Чекаємо саме на тебе!

Оновлено 1 тиждень 5 днів тому