Метою проєкту є створення сучасних модулів із гейміфікації навчання, моделювання та цифрового викладу для ПТО та з розвитку підприємницького мислення в системі ПТО.
Підцілі:
- радикально змінити спосіб здійснення ПТО шляхом розробки та впровадження нових та актуальніших підходів до викладання та навчання;
- забезпечити (з залученням місцевих бізнес-інкубаторів) здобувачів ПТО можливостями розвивати їх підприємницькі ініціативи та цінності, які відповідають сучасним викликам.
Проект передбачає:
- формування динамічного підходу «Learning, Playing, Working» для двоциклового навчання, націленого на успіх, освоєння нових рівнів розуміння, самосвідомості та самоефективності в умовах ПТО,
- залучення здобувачів до навчання, захоплення їх навчанням, із запровадженням системи винагород без покарань для студентів, які не бояться вийти за межі своєї зони комфорту та зазнають невдач, – підсвідомим заохоченням їх до навчання,
- розвиток сильнішої підприємницької освіти, необхідної для надання безробітним здобувачам навичок формування їх власних комерційних можливостей та для зростання сталих підприємств,
- посилення підприємницької освіти в школах, закладах професійної освіти та університетах задля позитивного впливу на підприємницьку динаміку економік наших країн (див. Підприємницька Освіта від Єврокомісії).
Очікувані результати:
- Модуль «Гейміфікація навчання, моделювання та цифровий виклад у ПТО», спрямований на зацікавлення і залучення здобувачів професійно-технічної освіти до нових методів навчання: 1) цифровий виклад, що є мистецтвом поєднання розповіді з набором засобів цифрової графіки, тексту, аудіозапису, відео та музики для передачі інформації про конкретну тему та 2) моделювання, яке забезпечить здобувачам реалістичні дискусії та середовище, – запровадивши систему винагород без покарань для здобувачів, які не бояться виходити за межі своєї зони комфорту, та з підсвідомим заохоченням їх до навчання.
- Модуль «Ефективніше та стійкіше підприємницьке мислення в ПТО», спрямований на посилення підприємницької складової ПТО і, відповідно, підприємницького динамізму економік наших країн, зростання стійкіших підприємств за допомогою ітеративного підходу до проектування. Буде здійснено поступову розробку та вдосконалення модулю на основі створення прототипів, тестування, аналізу, отримання зворотного зв'язку та оцінювання ітеративним способом (за допомогою Wiki), навчання, заснованого на минулому, еволюції процесу спроб і помилок, а також дослідження кращих практик по всій Європі.
Модулі будуть інтерактивними, – описуватимуть методологію та детально пояснюватимуть методику впровадження в сфері ПТО. Буде подано рекомендації та систему управління якістю, адаптовані до мультимедіа (напр., додаток для смартфонів і ґрунтовний розділ покликань для поглибленого аналізу).