Зустріч-діалог із Головою СФУЖО Ярославою Хортяні

Афіша зустрічі

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на зустріч із Ярославою Хортяні – очільницею української діаспори в Угорщині, другою віцепрезиденткою Світового Конґресу Українців та головою Світової федерації українських жіночих організацій (з жовтня 2023 року), авторкою книги «Прихована правда» про Голодомор в Україні 1932–1933 років, за поданням якої угорський парламент визнав Голодомор геноцидом українського народу.

Під час події учасники матимуть чудову нагоду:

• познайомитися з неймовірною жінкою, невпинна енергія якої завжди спрямована на захист України та українців у світі;
  • оглянути виставку про 75-літню історію діяльності Світової федерації українських жіночих організацій, присвячену ХІІ Конґресу СФУЖО;

а також дізнатися про:

• способи адвокації інтересів України у світі українською діаспорою та Світовим Конґресом Українців у сучасних умовах;
  • зміни форм та пріоритетів співпраці СКУ та держави Україна;
  • роль культурної дипломатії як потужної soft power в умовах війни;
  • візію нової очільниці СФУЖО щодо основних напрямів діяльності цієї організації на наступні роки.

У розмові також візьмуть участь представники державного самоврядування українців Будапешта, органів місцевої влади і громадських організацій Львова, викладачі, науковці, студенти.

Зустріч відбудеться 9 листопада 2023 року в Залі Захарієвича (авдиторія 214) головного корпусу Львівської політехніки. Початок о 15:00.

За деталями звертатися на e-mail press@miok.lviv.ua та за телефоном (032) 258-01-51.