Міжнародна конференція «Культурна спадщина: інноваційні підходи та сталий розвиток»

Заставка конференції

Кафедра історії, музеєзнавства та культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Культурна спадщина: інноваційні підходи та сталий розвиток», яка відбудеться 9–10 вересня 2022 року.

Форма проведення – онлайн/офлайн.

Тематика секцій

1. Культурна спадщина в умовах війни: досвід, стан та майбутнє:
    • зруйнована війною культурна спадщина: що робити далі?
    • збережена та евакуйована культурна спадщина;
    • деколонізація культурного простору та культурної спадщини України: здобутки, проблеми, перспективи декомунізації та дерусифікації.
  2. Інноваційні підходи у музейній та пам’яткоохоронних практиках:
    • цифровий вимір культурної спадщини;
    • актуальні практики у справі збереження та промоції культурної спадщини;
    • соціальна інклюзія через історико-культурну спадщину.
  3. Культурна спадщина у системі сталого розвитку суспільства:
    • культурний туризм у місцевих громадах: ресурси, виклики та можливості;
    • музеї, культурна спадщина та цілі сталого розвитку: перспективні точки перетину;
    • культурна спадщина і практична реалізація концепції сталого розвитку: європейський досвід та українські реалії.

Заявки на участь і тексти доповідей потрібно надіслати на електронну пошту Оргкомітету yuliia.m.kurdyna@lpnu.ua до 15 серпня 2022 року. Докладніша інформація щодо оформлення тез доповідей – в інформаційному буклеті.

Охочим доєднатись до заходу як слухачі потрібно заповнити гугл-форму. Кількість слухачів в офлайн-режимі – обмежена, кількість слухачів онлайн – необмежена.

Місце проведення заходу: аудиторія 204, IV навчальний корпус Національного університету «Львівська політехніка», вулиця Митрополита Андрея, 3.

Посилання на конференцію та докладну програму буде розміщено на цій сторінці на початку вересня.