Інтерактивний захід у рамках проєкту EUSTS щодо обміну досвідом із викладачами Дніпровської політехніки

Фрагмент афіші заходу

4 жовтня 2024 року в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне в онлайн-форматі відбудеться інтерактивний захід «Поширення кращих практик викладання європейських студій та створення міждисциплінарних програм у закладах вищої освіти України: обмін досвідом». Івент організовано командою Навчально-наукового центру «Європейські студії для технічних університетів» Львівської політехніки спільно з викладачами Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» (м. Дніпро).

Досвідом та власним баченням щодо впровадження європейських студій, вивченням права та цінностей ЄС поділяться:

• д.політ.н., професорка Ярина Турчин (керівниця проєкту EUSTS, голова Кафедри Жана Моне «Європейські студії для студентів технічних спеціальностей Національного університету «Львівська політехніка», директорка Інституту гуманітарних і соціальних наук;
  • к.політ.н., доцент Олександр Рудік (кафедра історії та політичної теорії Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»);
  • к.і.н., доцентка Наталія Вовк (учасниця проєкту EUSTS, кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Львівської політехніки);
  • д.політ.н., професорка Анастасія Кравець (кафедра історії та політичної теорії Дніпровської політехніки);
  • доцентка Олена Лукачук (менторка Innovation Hub, учасниця проєкту EUSTS, кафедра політології та міжнародних відносин ІГСН).

Практичну частину заходу із застосуванням інтерактивних методів навчання для формування знань про ЄС як відповідального глобального актора сучасної системи міжнародних відносин для студентів Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» (м. Дніпро) проведуть тренери з методик викладання, учасники проєкту EUSTS, доценти кафедри політології та міжнародних відносин Ольга Івасечко та Олег Цебенко. Також до підготовки заходу долучилися доценти Олександр Марковець (кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності ІГСН), Лідія Каша (кафедра електромехатроніки та комп’ютеризованих електромеханічних систем Інституту енергетики та систем керування), Ірина Сухорольська (кафедра ПМВ).

До участі в заході запрошують усіх, хто цікавиться розвитком європейських студій у закладах вищої освіти. Початок о 10:00.

З докладнішою інформацією про EUSTS можна ознайомитися на сайті проєкту в межах Порталу Львівської політехніки.