Наукова діяльність кафедри електронної інженерії

Основними напрямками наукової діяльності кафедри є:

  • Створення та вивчення нових підходів реалізації основних етапів системотехнічного, схемотехнічного, конструкторського та технологічного проектування пристроїв електронної  та фотонної техніки.
  • Проведення науково-дослідних робіт по розроблені органічних світловипромінюючих структур для дисплейних технологій та новітніх систем освітлення, а також пристроїв електроніки на основі органічних та композитних матеріалів, зокрема елементів пам’яті, електрохромних дисплеїв, транзисторних приладів та електромеханічних актюаторів із залученням різних технологічних методів формування та комплексного дослідження їх параметрів.
  • Проведення науково-дослідних робіт з розроблення сенсорів для вимірювання показника заломлення рідин та газів, проектування та виготовлення лазерів з розподіленим зворотнім зв’язком, смугових оптичних фільтрів, підкладок з ґратками, в яких реалізується хвилеводний резонанс.   
  • Розроблення технології синтезу металевих наночастинок та дослідження можливості локального нагріву біологічних тканин.
  • Чисельне моделювання пристроїв електроніки та фотоніки для пошуку оптимальних структур для забезпечення заданих параметрів таких пристроїв.
  • Розроблення програмного забезпечення для чисельного моделювання процесів в пристроях електроніки та фотоніки, що розробляються в НДЛ, а також здійснення маркетингу, провадження інноваційної діяльності, сприяння підготовці студентів, аспірантів і докторантів, вирішення актуальних наукових і науково-технічних проблем економіки, співпраця з підприємствами, закладами вищої освіти, установами, компаніями, у т.ч. закордонними.

Працівники кафедри є виконавцями міжнародного гранту Horizont2020-MSCA-RISE-2018, “Heavy metal free emitters for new-generation light sources “H2020 MEGA”.

Оновлено 1 рік 7 місяців тому