Партнери кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності


The Grassroot Institute (м. Монреаль, Канада)

Співпраця в межах Меморандуму порузуміння в якій якості інституту сталого розвитку ім. В. Чорновола виступає в ролі Провідного партнера для Літньої польової школи [Гібрид] – FSc MER 2023 та Гірської екосистеми та управління ресурсами. Програма спрямована на забезпечення дослідників, студентів, практиків та молодих викладачів, які прагнуть дізнатися про гірські екосистеми та сталий розвиток, практичними підходами, знаннями та навичками, необхідними для вирішення проблем сталого використання природних ресурсів у всьому світі. Ця міжнародна навчальна програма виконується у партнерстві з різними академічними та практичними організаціями.

Estonian University of Life sciences, Estonia

Співпраця в межах угоди про спільне дослідження на тему: «Технологія будівництва автономної швидкомонтованої модульної дерев’яної будівлі з ЧПК-столярними з’єднаннями та її моніторинг у реальних умовах навколишнього середовища» («Construction technology of an autonomous quickly erected modular timber building with CNC-carpentry joints and its monitoring in real environmental conditions») «Науково-дослідний проект».

Gdańska Szkoła Wyższa, Poland

Співпраця в межах рамкової двосторонньої угоди про партнерство Гданської школи вищої з Національним університетом «Львівська політехніка»

Akademii Pomorskiej w Słupsku, Poland

Співпраця в межах программ подвійних дипломів з Поморською Академією

Penn State university, Pennsylvania, USA

Співпраця в межах рамкової двосторонньої угоди про партнерство Університету штату Пенсильванія з НУ «Львівська політехніка» в рамках якої з 2019 р. реалізується міжнародний факультативний курс «Food security».

PHENO HORIZON – OLP Sp. z o.o.

Співпраця в межах договору про співпрацю з «Промисловим партнером» передбачає готовність до налагодження взаємної співпраці у сфері наукової, науково-технічної діяльності та науково-методичної роботи з метою підвищення ефективності та результативності навчально-виховного процесу.

Співпраця в межах двостосторонньої угоди про партнерство Гірничого інституту ім. Григола Цулукідзе з Інститутом сталого розвитку ім. В. Чорновола

Department of Environmental Engineering

Співпраця в межах двостосторонньої угоди про партнерство Варшавської політехніки з Національним університетом «Львівська політехніка»

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kilcach

Співпраця в межах двостосторонньої угоди про партнерство Університету ім. Яна Кохановського з Національним університетом «Львівська політехніка»

Faculty of Automatic Control and Robotics, Wroclaw University of Applied Informatics

Співпраця в межах двостосторонньої угоди про партнерство Вроцлавської вищої школи прикладної інформатики з Національним університетом «Львівська політехніка»

Department of Ecology, Faculty of Humanities and Natural Sciences, University of Prešov

Співпраця в межах двостосторонньої угоди про партнерство Прешувського університету з Національним університетом «Львівська політехніка»

Співпраця в межах двостосторонньої угоди про партнерство Одеського державного екологічного університету з Національним університетом «Львівська політехніка»

Співпраця в межах двосторонньої угоди про партнерство кафедри екології та екологічної безпеки Вінницького національного технічного університету з кафедрою Екологічної безпеки та природоохоронної діяльності

Співпраця в межах двосторонньої угоди про партнерство кафедри екології Чорноморського національного університету ім. Петра Могили з кафедрою Екологічної безпеки та природоохоронної діяльності

Співпраця в межах двосторонньої угоди про партнерство кафедри приладів і контрольно-вимірювальних систем Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя з кафедрою Екологічної безпеки та природоохоронної діяльності

Співпраця в межах двосторонньої угоди про партнерство кафедри оптоелектроніки Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича з кафедрою Екологічної безпеки та природоохоронної діяльності

Співпраця в межах двосторонньої угоди про партнерство дорожньо-будівельного факультету Харківського національного автомобільно-дорожнього університету з Інститутом сталого розвитку ім. В. Чорновола

Співпраця в межах міжуніверситетської угоди про співробітництво в навчальній та науковій сфері

Співпраця в межах міжуніверситетської угоди про співробітництво в навчальній та науковій сфері

Співпраця в межах меморандуму про співробітництво в навчальній та науковій сфері

Оновлено 6 місяців 1 тиждень тому