Партнери кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності

Наукове товариство ім.Шевченка

Наукове товариство імені Шевченка (НТШ) — академічна організація, утворена 1873 року у Львові. В українській історії перша суспільна установа, яка, сповідуючи Шевченкові ідеї служіння Україні, присвоїла собі Його ім'я (початкова назва інституції — «Товариство ім. Шевченка»). Після першого етапу розвитку, пов'язаного з розбудовою видавничої літературної діяльності, Товариство за оновленим статутом, прийнятим у 1892, перетворюється в багатопрофільну академію наук — з пріоритетом до проблем українознавства.

Центр інформаційного забезпечення

Центр інформаційного забезпечення (ЦІЗ) Національного університету «Львівська політехніка» є спеціалізованим комплексним науково-дослідним, інформаційно-технічним та навчально-методичним структурним підрозділом Університету. 

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка» – сучасний видавничо-поліграфічний комплекс. Від 1999 року – щорічний активний учасник Форуму видавців у Львові. Роль книги, читання у процесі здобуття освіти годі переоцінити. Усвідомлюючи це, ми прагнемо творити якісну книгу – і на рівні змісту, і на рівні поліграфічного виконання. Ми видаємо навчальну, наукову, довідкову, навчально-методичну літературу. Забезпечуємо навчальний процес у Львівській політехніці підручниками, посібниками, монографіями, конспектами лекцій, довідниками, словниками, навчально-методичними матеріалами. Книжки знають і читають у багатьох навчальних закладах України. Зокрема, великий попит існує на видання з технічних і комп’ютерних наук, економіки, будівництва, архітектури.

Контактна інформація - http://vlp.com.ua

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка»

Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» — одна з найбільших книгозбірень вищих навчальних закладів України. Бібліотека є структурним підрозділом університету і, виконуючи функції бібліотечно-бібліографічного, науково-інформаційного, навчально-допоміжного та культурно-просвітницького закладу, забезпечує навчальний процес, науково-педагогічну діяльність, науково-дослідну, виховну і культурно-просвітницьку роботу, з книгами, іншими носіями інформації, що складають фонд бібліотеки. Книжково-журнальний фонд бібліотеки нараховує близько 1 млн. 800 тис. примірників, більшу половину складає фонд наукової літератури.

Контактна інформація - http://library.lp.edu.ua

IT-Enterprise

Компанія IT-Enterprise понад 30 років в займається впровадженням ІТ-рішень для автоматизації бізнес-процесів на підприємствах різних напрямів діяльності і має значний досвід розробок і впровадження найскладніших ERP-систем.

На базі досвіду розробок і впровадження кращих рішень IT-Enterprise на підприємствах-флагманах українського бізнесу створені програмні продукти MASTER для підприємств малого та середнього бізнесу та бюджетних установ України. З моменту запуску першого базового рішення команда MASTER впровадила кілька сотень проектів і розширила лінійку MASTER комплементарним програмним продуктом (конфігурацією) для ведення обліку зарплати і кадрів — MASTER:Зарплата і Кадри; комплексним рішенням для державного сектора — MASTER:Бюджетні установи; галузевим рішенням для організації обліку на аграрних підприємствах — MASTER:Агро.

Контактна інформація - https://masterbuh.com/navchsnnya/navchalni-centri

Оновлено 5 місяців 2 тижні тому