Перелік виконаних робіт
- Виготовлення, встановлення і введення в експлуатацію понад 300 електронних ваговимірювальних пристроїв для дозаторів від 20 до 2000 кг, впровадження 35 комплектів автоматизованих систем управління (АСУ) комбікормовими заводами, з яких 3 комплекти – за кордоном: Узбекистан, Вірменія, Молдова.
- Виготовлення, встановлення і введення в експлуатацію 11 комплектів АСУ розчино-бетонозмішувальними комплексами, з них 3 комплекти – за кордоном.
- Розроблення та виготовлення дослідних партій безщіткових двигунів обмеженого кута обертання.
- Розроблення та виготовлення дослідних партій індукційних давачів кута.
- Розроблення та виготовлення дослідних партій лінійних двигунів.
- Розроблення та серійне виготовлення безщіткових двигунів ДСТ90-3.
- Розроблення електричного двигуна прямого приводу для низькопідлогового трамвая потужністю 32 кВт.
- Проведення розрахунків і виготовлення мотор-коліс.
- Розроблення електричної машини для турбокомпресора потужністю 10 кВт.
- Проведення розрахунків і моделювання генератора потужністю 100 кВт.
- Проведення розрахунків електрогенератора для газової турбіни потужністю 350 Вт.
- Виготовлення зварювального трансформатора 60 кВА для лінії точкового зварювання.
- Розроблення ієрархічної системи адаптивного оптимального керування режимами плавлення і швидкодійного регулювання координат електричного режиму дугових сталеплавильних печей, що забезпечує високий рівень електротехнологіної ефективності та електромагнітної сумісності з електромережею. У порівнянні з наявними регуляторами потужності дуг, на дугових печах місткістю 0,5-3 т, розроблена система забезпечує: зниження дисперсії струмів дуг у 20-50 разів; зменшення питомих витрат електроенергії на 4-6%; зниження втрат активної енергії на 4,5-7%; зниження споживання реактивної енергії на 17-24%; зростання середнього коефіцієнту потужності заплавку з 0,79 до 0,85; зменшення втрат металу через випаровування на 4,5-5,5%; зростання продуктивності печі на 6-7%.
- Розроблення програмно-технічного комплексу (ПТК) для проведення випробувань та налагодження систем збудження генераторів електростанцій. До складу ПТК входять промисловий комп’ютер з картами ЦАП/АЦП та підсилювачі, які забезпечують на виході необхідні рівні сигналів, притаманні реальним на електростанції. ПТК обладнано зручним графічним інтерфейсом користувача, який дозволяє реалізувати необхідні режими випробування.
- Розроблення автономних систем генерування електроенергії з поновлюваних джерел енергії (вітру та сонця) малої потужності (0,5-10 кВт), що орієнтовані на застосування індивідуальними споживачами в місцях їхнього перебування, тому розраховані на вітри з невисокою середньорічною швидкістю.
- Розроблення низки нових способів оптимального керування роботою вітроелектроустановки (ВЕУ), з використанням давача швидкості вітру та без нього.
- Виготовлення та впровадження багатополюсних синхронних генераторів з постійними магнітами для ВЕУ у різних країнах (Росії, Південній Кореї). Створення електронних систем оптимального навантаження таких генераторів.