Цифровий стереофотограмметричний комплекс

Набір геодезичних приладів та цифрових знімальних приладів, поєднаних у комплекс (ЦСК) за допомогою розробленого фотограмметричного програмного забезпечення, що дозволяє цілодобово, в пасивному режимі (без використання активного випромінювання) встановлювати місця розташування снайперів та інших вогневих засобів ураження.

Принципи роботи ЦСК базуються на створенні стереомоделі місцевості та орієнтування її до наперед визначеної системи просторових координат. Виконуючи відеофіксацію контрастних подій (спалах пострілу, пересування тощо), оператор визначає їх координати за стереопарою денних знімків, на один з яких копіюються відео зафіксованої події.

Проведені польові дослідження підтвердили можливість упевнено фіксувати події та визначати їх координати з точністю, наприклад, для відстані: 3 км похибки планових координат становлять від 0,2м до 0,9м, а висоти - 0,1м.

Основні переваги
  • укриття особового складу пункту спостереження під час обстрілу без зупинки моніторингу зони відповідальності; 
  • одночасна фіксація множини подій;
  • визначення координат кожної зафіксованої події з необхідною точністю, передача отриманих даних до старшого командира;
  • фото та відео-фіксації протиправних дій супротивника;
  • відображення даних про подію на електронній карті старшого командира для розподілу цілей між засобами впливу.
Вирішує проблеми

встановлення місць розташування позицій снайперів, інших вогневих засобів ураження для організації їх знешкодження під час проведення миротворчих місій, а також розривів артилерійських снарядів, мінометних мін для коректування вогню своєї артилерії.

Пропонуємо
продаж ліцензії
Право власності
ПУ № 87801 від 10.08.2009 р.
ПУ № 98274 від 25.04.2012 р.
Підрозділи, яких стосується розробка