Розроблення полімерних реагентів для перероблення нафти та будівництва

Розроблено нові полікарбоксилатні суперпластифікатори для бетону, деемульгатори нафто-водяних емульсій та активатори помелу клінкеру і вапняків, які впроваджені у виробництво на НВК «ГАЛИЧИНА» під торговими назвами «РЕНА™».

Деемульгатор комплексної дії «РЕНА™-Д25» ефективно руйнує стійкі нафто-водяні емульсії і одночасно володіє антикорозійною здатністю. Він призначений для прискорення технологічного процесу відділення води і солей при переробленні сирої нафти. Завдяки високій еффективності «РЕНА™-Д25» пройшов тендерний відбір і постачається на декілька нафтопереробних підприємств України. 

Активатор помелу «РЕНА™ ЦЕМЕРІН» використовується у виробництві цементу, при помелі клінкеру, вапняку та інших матеріалів, для підвищення продуктивності, зниження дисперсності та протидії явищам налипання. Він суттєво зменшує енергозатрати при помелі, надає гідрофобність отриманим порошкам цементу та вапняку. Завдяки цьому зростає гідростабільність і довговічність дорожнього покриття, знижується споживання бітуму.

Основні переваги
  • показники якості на рівні кращих світових зразків;
  • нижча вартість порівняно з імпортними аналогами.
Вирішує проблеми
  • прискорення процесу  перероблення нафти;
  • покращення якості бетону та автомобільних доріг.
Пропонуємо
реалізацію готової продукції
Право власності
спільне право власності належить розробнику – Національному університету «Львівська політехніка» та замовнику – НВК «ГАЛИЧИНА».
Підрозділи, яких стосується розробка