Вступнику

Кафедра радіоелектронних технологій інформаційних систем 

Інституту інформаційно-комунікаційних технологій та електронної інженерії

Національного університету «Львівська політехніка»

Запрошує на навчання

за спеціальністю G5 «Електроніка, електронні комунікації, приладобудування та радіотехніка»

Електроніка, електронні комунікації, приладобудування та радіотехніка є фундаментальними складовими сучасної технологічної інфраструктури. Експерти в цих галузях  забезпечують функціонування безпілотних, навігаційних,  транспортних систем та систем авіоніки, спеціалізованої обчислювальної техніки, засобів мобільного та супутникового зв’язку, а також безпосередньо залучені в розвиток космічних досліджень. Саме вони визначають технологічне майбутнє інформаційного суспільства та сприяють безперервному прогресу у різних сферах науки і техніки.

Студенти, які здобувають освіту за спеціальністю G5, отримують глибокі знання щодо обробки сигналів та зображень, принципів роботи електронних компонентів, проєктування сучасних приладів і систем електронної комунікації. Навчальні програми включають вивчення методів комп'ютерного проєктування електронних схем, пристроїв, та систем обробки, захисту, передавання та приймання інформації.

Особлива увага приділяється таким напрямам, як радіоелектронна розвідка, радіоелектронна боротьба, радіолокація, побудова навігаційних систем і комплексів, розробка мікропроцесорних та вбудованих систем, створення смарт-пристроїв у галузі радіоелектроніки. Студенти вивчають принципи функціонування мереж мобільного, супутникового та квантового зв'язку, що дозволяє їм формувати сучасні компетентності для роботи в умовах стрімкого розвитку технологій зв'язку і електроніки.

Фахівці у сфері електроніки, комунікацій і радіотехніки мають великі можливості для кар'єрного росту. Випускники бакалаврату та магістратури спеціальності G5 «Електроніка, електронні комунікації, приладобудування та радіотехніка» зможуть знайти роботу та збудувати успішну кар’єру:

  • у міжнародних технологічних компаніях: Google, Microsoft, Nokia, Samsung, GlobalLogic, Ajax Systems, Infineon, Renesas, Nvidia, AMD, Cisco;
  • в ІТ-компаніях і стартапах;
  • на підприємствах авіаційної, автомобільної та оборонної промисловості;
  • у телеком-операторах та інтернет-провайдерах;
  • у науково-дослідних інститутах та лабораторіях високих технологій.

 

Бакалавр
Освітньо-професійна програма: «Програмно-апаратні пристрої інфокомунікаційних систем» (термін навчання – 4 роки)
Галузь знань: G «Інженерія, виробництво та будівництво».
Освітньо-професійна програма.

 

Магістр
Освітньо-професійна програма: «Смарт пристрої у радіоелектроніці і вбудовані системи» (термін навчання – 1,5 роки)
Галузь знань: G «Інженерія, виробництво та будівництво».
Спеціальність: G5 «Електроніка, електронні комунікації, приладобудування та радіотехніка»
Освітньо-професійна програма.

Освітньо-професійна програма базується на загальновідомих положеннях та результатах сучасних наукових досліджень з електронної та мікропроцесорної техніки, зокрема, радіоелектронних смарт пристроїв і систем та вбудованих систем і орієнтує на актуальні спеціалізації, в рамках яких можлива подальша професійна та наукова кар’єра як професіонала в галузі телекомунікацій та радіотехніки. Студенти опановують як апаратну (спеціалізовані мікроконтролери, сенсори, бездротові інтерфейси), так і програмну (операційні системи реального часу, прошивки, протоколи зв’язку) частини, а також здобувають навички роботи з IoT-мереж, промислової автоматизації й «розумних» пристроїв для безпілотних, навігаційних, транспортних систем та систем авіоніки, спеціалізованої обчислювальної техніки, медицини та побуту, використовуючи сучасні методи обробки інформації та машинне навчання.

Основний фокус освітньої програми спрямований на формування професійних знань в питаннях розробки та експлуатації електронних смарт пристроїв та вбудованих систем у сучасних радіотехнічних пристроях різного призначення, а також формування випускників як соціальних особистостей, здатних розв’язувати певні проблеми і задачі соціальної діяльності.

 

Аспірантура
Доктор філософії за спеціальністю G5 «Електроніка, електронні комунікації, приладобудування та радіотехніка.» (термін навчання – 4 роки).
«Перелік спеціальностей | Національний університет «Львівська політехніка»

 

Докторантура
Доктор технічних наук за спеціальностями
05.12.13 «Радіотехнічні пристрої та засоби телекомунікацій»
05.12.17 «Радіотехнічні та телевізійні системи» (термін навчання – 2 роки).
«Спеціальності докторантури | Національний університет «Львівська політехніка»

 

Працевлаштування
Випускники кафедри працюють в таких провідних ІТ компаніях:

 

Оновлено 2 тижні 5 днів тому