Знати, щоб зберегти: книжкова новинка ІГСН і кафедри історії, музеєзнавства та культурної спадщини

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

У посібнику розглянуто еволюцію розуміння поняття культурної спадщини та шляхів її збереження і популяризації. В історичній ретроспективі подаються найяскравіші прояви особистої соціальної відповідальності щодо збереження культурного надбання України. Також проаналізовано інноваційні підходи до актуалізації культурної спадщини через її залучення до системи сталого розвитку. Охарактеризовано туристичний потенціал об’єктів матеріальної та нематеріальної культурної спадщини. Подано окремі кейси відновлення пам’яток Львова завдяки залученню широкого кола громадськості.

Для студентів спеціальності «Музеєзнавство, пам’яткознавство» та всіх, хто цікавиться культурною спадщиною.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки