Завідувач кафедри міжнародної інформації ІМФН взяв участь у ІІ Відкритому семінарі «Безпека інформації»

Кафедра міжнародної інформації Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Кафедра міжнародної інформації Інституту прикладної математики та фундаментальних наук розвиває співпрацю із профільними закладами вищої освіти Республіки Польща. Так, 18 вересня – 2 жовтня 2021 року завідувач кафедри МІ професор Василь Гулай брав участь у ІІ Відкритому семінарі «Безпека інформації: польський та український досвід у реаліях гібридної війни Російської Федерації», організованому Вищою школою міжнародних відносин і суспільної комунікації (м. Хелм).

На семінарі, серед іншого, розглядали питання:

• Інформація в системі безпеки держави – здобування та захист інформації;
  • Маніпуляція і дезінформація;
  • Безпека дипломатичних установ – практичні аспекти;
  • Безпека інформації на місцевому рівні.

За підсумками участі у семінарі заплановано внести відповідні зміни в робочі навчальні програми бакалаврської та магістерських освітніх програм «Міжнародна інформація» спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», тематику кваліфікаційних та курсових робіт кафедри міжнародної інформації Львівської політехніки.

Сертифікат Василя Гулая Заставка до матеріалу