Завершив роботу Міжнародний форум «Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі в умовах війни»

Кафедра туризму Львівської політехніки
Скріншот з онлайн-форуму

На кафедрі туризму Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» завершив роботу Міжнародний науково-практичний форум «Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі в умовах війни».

У Форумі взяли участь більш ніж 235 осіб із 5 країн світу (Польща, ФРН, Італія, Болгарія, Україна), 15 областей України (Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Київська, Кіровоградська, Львівська, Одеська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька області) та 30 навчальних закладів різного рівня акредитації.

Форум працював за трьома тематичними напрямами:

• Семінар 1. «Тенденції розвитку туристичної галузі в умовах війни»;
  • Семінар 2. «Готельний бізнес у військовий період: реалії, проблеми, прогнози»;
  • Семінар 3. «Ресторанні та гастрономічні тренди світу та України».

Із доповідями у рамках Форуму виступили:

• очільники профільних державних установ та органів місцевого самоврядування:
    • голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів;
    • начальниця управління туризму департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Христина Лебедь;
    • заступник начальника управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Тарас Лозинський;
  • науковці:
    • д.геогр.н., професор, декан географічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка Андрій Кузишин;
    • д.вет.н., професорка, завідувачка кафедри готельно-ресторанного бізнесу ЛДУФК ім. І. Боберського Марія Паска;
    • доцент Університету гастрономічних наук, фахівець сталого гастрономічного та винного туризму у Полленцo (Італія) Паоло Корво;
    • доцентки кафедри економіки, підприємництва та туризму Поліського національного університету Світлана Тищенко і Таїсія Чернишова;
    • викладач-методист Самбірського фахового коледжу економіки та інформаційних технологій Марія Ладичук;
  • практики туристичного галузі:
    • головний консультант Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції Богдан Ференс;
    • генеральний директор FAV Service gGmbH (Гота, ФРН) Хайко Шулер;
    • викладачка курсів-гідів «Мандри Плюс», екскурсовод Наталя Зубик;
    • керівниця проєктів і програм Львівського комунального підприємства «Бюро спадщини» Яна Терлецька;
  • фахівці готельно-ресторанного бізнесу:
    • ресторанний консультант та маркетолог Всеволод Поліщук;
    • генеральна менеджерка курортного комплексу «Ріксос-Прикарпаття» Наталія Семенова;
    • власниця ресторану-кондитерських «Фраєрка» Лідія Лукович;
    • керівниця навчального центру готельної та ресторанної справи ReikartzHotelGroup Ірина Магалецька;
    • директорка ТзОВ «МБМ-ПОЛЕ» Анжеліка Бойко;
    • менеджер із розвитку готелю «Швейцарський» та ресторану «Валентино» Михайло Шевелюк.

За результатами роботи видано збірник тез: Індустрія гостинності: стан, тенденції розвитку та перспективи галузі в умовах війни: збірник праць Міжнародного науково-практичного форуму (м. Львів, 19‒ 21 квітня 2023 р.) / [відп. ред.: проф. О. І. Мороз]. ‒ Львів: «Камула», 2023. ‒ 455 с.

Заклади вищої освіти – учасники Форуму

Вінницький національний аграрний університет, Вінницький торговельно-економічний інститут Державного торговельно-економічного університету, Відокремлений структурний підрозділ «Львівський фаховий коледж харчової і переробної промисловості НУХТ», ВСП «Технологічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка»», Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола, Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Державний біотехнологічний університет, Державний заклад «Луганський національний університет імені Т. Шевченка», Державний біотехнологічний університет, Луцький національний технічний університет, Державний торговельно-економічний університет, Державний університет «Житомирська політехніка», Глинський ЗЗСО I–II ст, Житомирський державний університет імені Івана Франка, Запорізький національний університет, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Київський національний університет культури і мистецтв, Київський національний університет технологій та дизайну, Київський університет імені Бориса Грінченка, Київський державний коледж туризму та готельного господарства, Луцький національний технічний університет, Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, Львівський національний університет імені І. Франка, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Національний університет біоресурсів і природокористування України, Національний університет фізичного виховання та спорту України, Одеський державний екологічний університет, Одеський національний морський університет, Поліський національний університет, Самбірський фаховий коледж економіки та інформаційних технологій, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Уманський національний університет садівництва, Університет Григорія Сковороди в Переяславі, Університет митної справи та фінансів, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Херсонський державний аграрно-економічний університет, Хмельницький національний університет, Центральноукраїнський національний технічний університет, Черкаський державний бізнес-коледж.

Скріншот з онлайн-форуму Скріншот з онлайн-форуму Скріншот з онлайн-форуму Скріншот з онлайн-форуму Скріншот з онлайн-форуму Скріншот з онлайн-форуму