Завдяки ІТ-компанії Ciklum студенти програми «Інтернет речей» у Львівській політехніці мають нові можливості

Програма «Інтернет речей» у Львівській політехніці
Head of R&D Ciklum

Крім нових предметів, командної роботи та менторів, метою інноваційної програми «Інтернет речей» у Національному університеті «Львівська політехніка» є забезпечення студентів технічною базою для навчання та розробки власних проектів. І це стає можливим за підтримки ІТ-компаній, які інвестують в освіту.

Тому, коли до підтримки програми долучилась компанія Ciklum, студенти отримали можливість розробляти та запрограмовувати «розумні речі». Крім допомоги в оснащенні лабораторії «Інтернет речей», ІТ-компанія Ciklum надала комп’ютерне обладнання для роботи студентів.

Борис Працюк, Head of R&D Ciklum, так коментує цю ініціативу компанії:

– Коли я навчався, я на жаль, не мав можливості користуватися сучасним обладнанням, доки не потрапив на стажування у Tescom. Це дало поштовх моєму професійному розвитку і згодом допомогло мені вирости до Head of R&D. Тому я вважаю, що дуже важливо підтримувати студентів у їхньому прагненні до знань і надавати можливість мати все необхідне для якісного навчання. І я радий, що Ciklum долучився до цієї ініціативи.

Приємно, що ІТ-бізнес вірить у зміни в українській освіті та підтримує освітні програми Львівського ІТ Кластеру.