З 11 до 14 жовтня всі навчальні заняття для всіх здобувачів вищої освіти Львівської політехніки відбуватимуться у дистанційному режимі

Адміністрація Львівської політехніки
Фойє головного корпусу Львівської політехніки

Відповідно до Наказу в.о. ректора Національного університету «Львівська політехніка» № 485-1-03 від 10.10.2022 р. «Про перехід на дистанційний режимі навчання до 14 жовтня 2022/23 н.р.» з метою забезпечення можливості виконання індивідуальних навчальних планів для здобувачів вищої освіти в умовах воєнного стану та загрози повітряних ударів усі навчальні заняття з 11 до 14 жовтня 2022 року для всіх здобувачів вищої освіти відбуватимуться у дистанційному режимі (онлайн-навчання) відповідно до укладеного розкладу навчальних занять.

Проректори Університету разом із керівниками підпорядкованих їм структурних підрозділів з 11 до 14 жовтня 2022 року мають встановити графіки роботи цих підрозділів із урахуванням забезпечення роботи відповідних служб та безпеки працівників.

Директорам навчально-наукових інститутів та завідувачам кафедр доручено з 11 до 14 жовтня 2022 року забезпечити роботу підпорядкованих підрозділів у режимі чергування із урахуванням безпеки працівників.

Приєднані файли