Визначено переможців п’ятого сезону освітньо-стипендійної програми CIG R&D LAB у Львівській політехніці

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Відбувся фінал п’ятого сезону освітньо-стипендійної програми CIG R&D LAB у Національному університеті «Львівська політехніка».

Переможцями стали й отримали гранти два проєкти.

• APIOS – веб-сервіс, що спрощує впровадження моделей машинного навчання, обробки природних мов і технологій комп’ютерного зору.

З APIOS можна отримати бездоганну AI-нтеграцію як бізнес та заробляти пасивно як розробник. Зі свого боку, розробнику AI-рішень на APIOS не потрібно думати, як продати його сервіс: фокусуйтесь на тому, у чому ви експерт, а покупець сам вас із легкістю знайде.

• SKIt – система спортивного хронометражу.

Призначена для точного вимірювання часу проходження дистанції спортсменами. Зручна у користуванні та доступна за ціною, система може бути використана в муніципальних спортивних клубах, секціях тощо.

Tech StartUp School вітає переможців п’ятого сезону CIG R&D LAB у Львівській політехніці!

Банер проєкту APIOS Банер проєкту SKIt