Випускники Університету мають шанс отримати роботу в легендарному конструкторському бюро «Південне»

Ігор Галущак, прес-служба Львівської політехніки

Нещодавні перемовини між представниками державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом Національного університету «Львівська політехніка» про взаємовигідне науково-технічне та науково-освітнє співробітництво завершились підписанням відповідної двосторонньої угоди.

З цією метою до Університету завітала представницька делегація уславленого конструкторського бюро у складі заступника Генерального конструктора з наукової та навчальної роботи КБ «Південне» Олександра Кашанова, начальника науково-організаційного відділу – вченого секретаря Лариси Потапович, провідного наукового співробітника відділу фізико-хімічних методів контролю матеріалів і елементів конструкцій комплексу нових матеріалів і перспективних технологій Оксани Пронцевич та провідного фахівця кадрової служби Ніни Максименко. Делегацію зі славного міста Дніпра тепло прийняв ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало.

Відтак «Конструкторське бюро «Південне» імені М.К. Янгеля» в особі його Генерального директора Олександра Дегтярева та ректора Університету Юрія Бобала уклали офіційну угоду, яка, зокрема, передбачає спільні наукові дослідження з розробки космічної техніки, проведення прикладних та фундаментальних досліджень і взаємний обмін інформацією. Сторони також домовились про посилення практичної спрямованості в підготовці фахівців у сфері космічних систем і технологій. Йдеться про підготовку у Львівській політехніці для ДП «КБ «Південне» фахівців з інформаційних технологій для розробки програмного забезпечення систем керування космічними апаратами і програмного забезпечення наземних систем обробки даних. Згідно з угодою, студенти-політехніки зможуть невдовзі проходити виробничу та переддипломну практику в легендарному конструкторському бюро космічної техніки.

– Останній пункт угоди особливо важливий, бо дає шанс нашим випускникам отримати вартісні місця для праці на цьому найпотужнішому в Україні підприємстві космічної галузі, – зазначила доцент кафедри вищої геодезії та астрономії Львівської політехніки, голова Львівського астрономічного товариства Любов Янків-Вітковська. – Адже КБ «Південне» пропонує своїм працівникам мотиваційний пакет для гідної заробітної плати, забезпечення житлом молодих фахівців.

Світлини Йосипа Марухняка

перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка» перемовини між представниками ДП «КБ «Південне» імені М.К. Янгеля» та керівництвом «Львівська політехніка»