Випускникам Інституту просторового планування та перспективних технологій урочисто вручили дипломи

Інститут просторового планування та перспективних технологій
Фото із вручення дипломів

5 липня 2024 року в Інституті просторового планування та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам 2024 року – бакалаврам та фаховим молодшим бакалаврав денної та заочної форм навчання.

Урочиста церемонія розпочалася з хвилини мовчання на знак вшанування пам’яті загиблих за Україну.

У зверненні до випускників директор ІППТ Йосиф Хром’як наголосив, що цей захід – важливий і зворушливий момент для кожного з випускників, адже позаду роки насиченого студентського життя та наполегливого навчання. Попереду ж – новий етап, який буде сповнений можливостей та викликів.

Колектив Інституту бажає випускникам мріяти, досягати нових цілей та вірити у свій успіх!