Викладачки кафедри ТПК пройшли міжнародне стажування у Ягеллонському університеті

Кафедра теорії права та конституціоналізму Львівської політехніки
Фото зі стажування в Польщі

У рамках міжнародної співпраці впродовж 20–25 травня 2024 року викладачі кафедри теорії права та конституціоналізму Інституту права психології та інноваційної освіти Національного університету «Львівська політехніка» – доктор юридичних наук, професорка кафедри теорії права та конституціоналізму Ярина Олійник і доктор філософії в галузі права, асистентка кафедри Майя Пивовар – проходили міжнародне стажування на кафедрі місцевого самоврядування факультету права та адміністрації Ягеллонського університету (м. Краків, Польща).

Під час проходження стажування та на зустрічі із завідувачем кафедри місцевого самоврядування, доктором габілітованим, професором Марком Мончинським представниці Львівської політехніки обговорили ключові аспекти подальшої співпраці, опублікування спільної колективної монографії щодо участі партисипативної демократії в європейських державах, обмін досвідом викладацької діяльності. Окрім того, наші викладачки взяли участь у відкритій лекції д-ра габ., професора Мірослава Стеця на тему «Особливості регулювання державної служби в Польщі».

Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі Фото зі стажування в Польщі