Викладачка кафедри ММП одержала почесні відзнаки проєкту «Мистецький олімп. Україна очима митців»

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва
Відзнаки Наталії Калиновської

15 лютого у Львівському будинку офіцерів відбулось урочисте вручення нагород учасникам Всеукраїнського проєкту «Мистецький олімп. Україна очима митців».

Номінантів було відзначено дипломами за особистий внесок у розбудову громадянського суспільства України за підписом президента Національної академії наук України Анатолія Загороднього, почесними нагородами, зокрема медаллю «Мистецький олімп», та іншими відзнаками.

Серед нагороджених – Наталія Калиновська, старша викладачка кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Львівської політехніки, поетеса, членкиня Української асоціації письменників, лауреатка літературної премії «Гілка Золотого каштана» та Міжнародної літературно-мистецької премії імені Миколи Сингаївського, членкиня поетичних клубів «Парасолька», «Клуб поезії», організаторка Всеукраїнського літературного конкурсу «У римах світлих оживає слово».

Відзнаки Наталії Калиновської Відзнаки Наталії Калиновської Відзнаки Наталії Калиновської Відзнаки Наталії Калиновської «Мистецький олімп. Україна очима митців»