Викладачі та студенти кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності беруть участь у конференції #GLAG21

Кафедра екологічної безпеки та природоохоронної діяльності
Скріншот з онлайн-конференції

8 лютого стартувала Global Learning in Agriculture Conference (#GLAG21), до участі в якій долучились викладачі та студенти кафедри екологічної безпеки та природоохоронної діяльності Національного університету «Львівська політехніка».

Організатором заходу є Університет штату Пенсильванія, США. Меланія Міллер-Фостер, головний модератор, люб’язно долучила до участі у конференції працівників та студентів кафедри ЕБПД. Отож, вперше учасники з України долучитись до такого цікавого формату та обговорення.

Конференція триватиме впродовж цього тижня, тож багато цікавих обговорень та дискусій ще попереду.

Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції Скріншот з онлайн-конференції