Викладачі кафедри картографії та геопросторового моделювання стажувались у Варшавській політехніці

Кафедра картографії та геопросторового моделювання
Фото зі стажування в Польщі

У рамках академічної програми мобільності NAWA «Розвиток стратегічного партнерства між Варшавською політехнікою та Національним університетом «Львівська політехніка» в галузі геоматики» на факультеті геодезії та картографії Варшавської політехніки з 5 по 10 лютого 2024 року побували викладачі кафедри картографії та геопросторового моделювання Інституту геодезії Наталія Ярема, Юлія Голубінка, Мар’яна Юрків та Андрій Бридун.

Представники нашого університету взяли участь у навчальних семінарах, ознайомилися з новими науковими здобутками кафедри геодезії та картографії Варшавської політехніки, а також презентували свої наукові здобутки, розповіли про навчальну діяльність та плани на майбутнє.

Спільна робота над матеріалами для майбутніх публікацій була продуктивною, сприяла обміну ідеями та зміцненню наших професійних вмінь. У гарній атмосфері відбулось обговорення подальшої співпраці між кафедрами, планування участі у міжнародних конференціях та проєктах.