Вифлеємський вогонь миру засяяв у серці студмістечка Львівської політехніки

Центр Студентського Капеланства
Фото із церемонії передавання вогню

2 січня 2022 року в Студентському храмі блаженного священномученика Олексія Зарицького, що на території студмістечка Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Лукаша, 3а), відбулося урочисте запалення Вифлеємського вогню. Передали Вогонь Миру студентським капеланам пластунки Львівської станиці.

Вифлеємський вогонь миру – це символічний вогонь, який скаути привозять з місця народження Ісуса Христа у Вифлеємі та поширюють по всьому світу. Цей вогонь, що постійно горить у Вифлеємі, є спомином про прихід на землю Сина Божого і символізує любов, добро, мир, радість, надію, які Господь подарував людям. Вогнем з Вифлеєму запалюють свічки вдома на Святу Вечерю, його заносять до сиротинців, лікарень тощо, щоб всі ті, хто перебуває далеко від своїх родин, теж змогли відчути тепло Вифлеємської зірки.

Фото із церемонії передавання вогню Фото із церемонії передавання вогню